Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Merhaba Arkadaslar Ben Next Machine 3D Almaya Karar Verdim Yardim Edermisiniz...

dj-esref

0
Üye
16 Ağu 2016
33
6
8
Merhaba Arkadaslar Ben Next Machine 3D Almaya Karar Verdim Yardim Edermisiniz Bana Bu 3 Cihazdan
En İyisi Hangisi
Yazilim En Çok Çikan Hangisi Kararsim Kaldim

Next Machina 3D Çift Tuner mi ?
Next Machina 3D Super mi ?
Next Machina 3D Super Combo mu ?

Birde bu 3 uydunun simdiki fiyatlari ne kadar....

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba Arkadaslar Ben Next Machine 3D Almaya Karar Verdim Yardim Edermisiniz Bana Bu 3 Cihazdan
En İyisi Hangisi

Merhabalar arkadaşım öncelikle AŞAĞIDAKİ site size cihazın fiyatları konusunda bir fikir verecektir...

Efsane MACHINA 3D Serisi Tüm Modelleriyle NextBurada.com Stoklarında.....

Gelelim diğer sorunuza bir konuda anlaşalım bu MACHİNA modelleri arasında yazılım konusunda herhangi bir öncelik bulunmamaktadır.Bir yazılım çıktığında aynı anda hepsine birden çıkmaktadır.Burada belirleyici olacak olan sizin hangi seride ihtiyaçlarınıza göre karar verecek olmanızdır,linkleri inceleyin özelliklerine dikkatle bakın sonrada kararınızı verin.Şimdiden kararınız hayırlı olsun...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
En İyisi Hangisi

Merhabalar arkadaşım öncelikle AŞAĞIDAKİ site size cihazın fiyatları konusunda bir fikir verecektir...

Efsane MACHINA 3D Serisi Tüm Modelleriyle NextBurada.com Stoklarında.....

Gelelim diğer sorunuza bir konuda anlaşalım bu MACHİNA modelleri arasında yazılım konusunda herhangi bir öncelik bulunmamaktadır.Bir yazılım çıktığında aynı anda hepsine birden çıkmaktadır.Burada belirleyici olacak olan sizin hangi seride ihtiyaçlarınıza göre karar verecek olmanızdır,linkleri inceleyin özelliklerine dikkatle bakın sonrada kararınızı verin.Şimdiden kararınız hayırlı olsun...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Bende Machina3DSuper olan modeldi cok memnunum,dusunuyorum ki keske cift tunerliyi alsaydim-PIP ozeliyi cok iyi,ben cift turneliyi tofsiye ederim!

allianz

0
Üye
29 Eyl 2015
5
0
1
Machina çift tuner iyidir.İhtiyacına ve gelişen teknolojiye ayak uydurursun.Machina bir tek çamaşır yıkamıyor.)))))

Skyn1111

0
Üye
21 Mar 2013
4
0
1
Machina çift tuner iyidir.İhtiyacına ve gelişen teknolojiye ayak uydurursun.Machina bir tek çamaşır yıkamıyor.)))))

Ben yıkıyorum. Biraz kurcalarsan sende yıkayabilirsin.

Şaka bir yanada ben çift tuner kullanıyorum. İlk çıktığı zaman aldım taş gibi maşallah şimdiye kadar of bile demedi.

UYDU07

0
Üye
12 Şub 2012
17
0
1
Ben yıkıyorum. Biraz kurcalarsan sende yıkayabilirsin.

Şaka bir yanada ben çift tuner kullanıyorum. İlk çıktığı zaman aldım taş gibi maşallah şimdiye kadar of bile demedi.

Usta resim paylaşabilir misin bende almak istiyorum. kullandığınız cihazın ekranı kanal numaralı mı?, kanal isimli mi? Teşekkür ediyorum

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Bende çift tunerli seriyi ilk çıktıgı zamanlar almıştım. O zamanlar fiyatı 450 TL gibi bir şeydi. Şimdi altın gibi üstüne koymuş :). Çift tunerli seri iyidir tavsiye ederim.

ugursan

0
Üye
10 Kas 2016
21
15
3
Aynen oyle bende Haydar ustamin onerisi ile machina 3D aldim gercekten pisman degilim bence ustalar onu al diyorsa bil bildikleri vardir de al pisman olmasin...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Bende cift tunerli kullaniyorum cok memnunum. Kanal gecisleri cok hizli, goruntu kaliteside guzel.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
110
19
18
58
Usa
Ben de çift turnerli kullanıyorum. Sağolsun Haydar arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. çok memnunum. Daha önce pandora vardı, o zaten çöplük olmuştu. Bu makina 3D çift turnerliden çok memnunum.Çamaşırda yıkıyor, bulaşık da yıkıyor, maşaallah her şeyi yapıyor.tavsiye ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
En İyisi Hangisi

Sevgili kardeşim selamlar zaten fiyatlar yapılan kampanyalar neticesinde aynıdır,benim tavsiyemi sorarsanız ben oldumu iyisi olsın diyerek ÇİFT-TUNER li derim.

http://www.hepsiburada.com/next-machina-3d-cift-tunerli-full-hd-uydu-alici-p-EVGLSM12182 ( FULL DONANIMLI ÇİFT TUNER )

http://www.nextburada.com/store/ProductDetails.aspx?productid=96962 ( SONRADAN ÇIKAN ÇİFT TUNERLİ )