Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

MACINA 3D SKY DE ?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
server yenileme çalışmaları var sanırım. 1 haftadır açılmamakta.
Şikayetlerin geneline bakıyorum neden açılmıyor. arkadaşlar yayıncı kuruluş atak yapmışsa bunda nextin bir suçu olmaz. Bir kanal ömür boyu cccam gibi şeylerle açılacağının garantisi yoktur. Next in yapabileceği pek birşey yoktur burada. Ne yapabilir yayıncı kuruluş kullandığı sistemin bir üst versiyonuna geçtiğinde firma da yeni yazılımla işi çözmeye çalışır. Çözemezse yapacak birşey yoktur.
İlle de ben SKY paketini izlemek istiyorum diyorsanız Alman Sky operatörüyle irtibata geçersiniz. Tabi sorunu söylediğinizde nasıl yardım edecekleri de merak konusu :)

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
server yenileme çalışmaları var sanırım. 1 haftadır açılmamakta.
Şikayetlerin geneline bakıyorum neden açılmıyor. arkadaşlar yayıncı kuruluş atak yapmışsa bunda nextin bir suçu olmaz. Bir kanal ömür boyu cccam gibi şeylerle açılacağının garantisi yoktur. Next in yapabileceği pek birşey yoktur burada. Ne yapabilir yayıncı kuruluş kullandığı sistemin bir üst versiyonuna geçtiğinde firma da yeni yazılımla işi çözmeye çalışır. Çözemezse yapacak birşey yoktur.
İlle de ben SKY paketini izlemek istiyorum diyorsanız Alman Sky operatörüyle irtibata geçersiniz. Tabi sorunu söylediğinizde nasıl yardım edecekleri de merak konusu :)
Bunu artık hepimiz biliyoruz tabiki hiç bir şeyin garantisi yok ama burda ki sorun diğer markalar hemen hemen bütün paketleri açarken Next kullanıcıları gıptayla bu markaları izliyor olması