Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kanal d hd çok yakinda şifresiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Kanal d reytinglerdeki kan kaybini durdurmak için turksatta şifresiz yayin yapmayi planliyor.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Kaynaksız konuları neden açıyorsunuz acaba planlaması iyi hoşta insanlar bu konuyu okuduğunda umutlanıyor ki gerçek değilse üzülecekler bunu düşünüpte konu açın.

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Beter olsunlar
bizleri aptal yerine koyarak paralı platformlarla elele verip hd yayınlarını bizlere para karşılığı izletmeye çalışıyorlar,
sizlere yemin ediyorum hd yayınlarını şifrelediklerinden beri hem kanal d,yi hem star tv,yi uydu alıcımdan sildim...

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Beter olsunlar
bizleri aptal yerine koyarak paralı platformlarla elele verip hd yayınlarını bizlere para karşılığı izletmeye çalışıyorlar,
sizlere yemin ediyorum hd yayınlarını şifrelediklerinden beri hem kanal d,yi hem star tv,yi uydu alıcımdan sildim...

Arkadaşlar konu yine uzayacak bir .... kuyuya taş atar bin akıllı çıkaramaz herkes aynı şeyleri yazacak ama değişen hiç bir şey olmayacak.

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Kaynaksız konuları neden açıyorsunuz acaba planlaması iyi hoşta insanlar bu konuyu okuduğunda umutlanıyor ki gerçek değilse üzülecekler bunu düşünüpte konu açın.
sayın uydu0534 sanırım aksamları bıraz gergın oluyorsunuz,kaynagımın olmadıgını nerden bılıyorsunuz,kaynagım varkı yazıyorum,lutfen cümlelerinize dikkat edin,burda kımse kımseyı kandırmak ıcın bulunmuyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Sevgili arkadaşlar bakalım bekleyelim zaman ne gösterecek paşa gönülleri bilir...Zaten bir D kaldı birde STAR sanki bulunmaz hint kumaşları,HD yayın aldı başını gitti.Onlar hala neyin kafasını yaşıyorlar anlamak güç.Eğerki KANAL-D HD şifresize geçerse STAR da aynen geçmek zorunda kalacak insanımızı hiç kimse ikinci sınıf insan yerine koyamaz.

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Sevgili arkadaşlar bakalım bekleyelim zaman ne gösterecek paşa gönülleri bilir...Zaten bir D kaldı birde STAR sanki bulunmaz hint kumaşları,HD yayın aldı başını gitti.Onlar hala neyin kafasını yaşıyorlar anlamak güç.Eğerki KANAL-D HD şifresize geçerse STAR da aynen geçmek zorunda kalacak insanımızı hiç kimse ikinci sınıf insan yerine koyamaz.

Ne halleri varsa görsünler! TRT dahil ne haberlerini dinliyorum ne filmlerini ne de dizilerini velhasılı hiç izlemiyorum. :) reklam basa basa milletin imanını gevrediyorlar, 45 dakikalık diziyi 90 dakikaya çıkartıyorlar. üstelik hepsi çanakçı bunların.:tr:

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
geçse ne olur dizi kanalı sonuçta dizileri hd mi izleyeceğiz isterse 4K olsun yayın beş para etmedikten sonra

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
sayın uydu0534 sanırım aksamları bıraz gergın oluyorsunuz,kaynagımın olmadıgını nerden bılıyorsunuz,kaynagım varkı yazıyorum,lutfen cümlelerinize dikkat edin,burda kımse kımseyı kandırmak ıcın bulunmuyor.

Kaynak varsa eğer gösterirsiniz aksi kaynak yok demektir.Ve gösterilmediği için yazdıklarınız hayaldir.

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
Kaynak varsa eğer gösterirsiniz aksi kaynak yok demektir.Ve gösterilmediği için yazdıklarınız hayaldir.
o senin kendi hüsnü kuruntun lütfen muhattap olmayın,germeyın insanları huzunurunu kacırmayın ınanmazsan inanma,git egonu baska yerde tatmın et ınsanlara dalas ,mubarek ramazan gunu gunaha sokma

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Konu kapatılmıştır.!
Yayın başlarsa yeni konu açarsınız.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...