Çok eski bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz. Bu veya diğer siteleri görüntülemekte sorunlar yaşayabilirsiniz.. Tarayıcınızı güncellemeli veya alternatif bir tarayıcı kullanmalısınız.
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
28 Ocak Cumartesi
10.30Avustralya Açık Tenis Turnuvası - Kadınlar Finali / Eurosport 13:00 Trabzonspor – Fenerbahçe Ülker (BASKETBOL) 14:45 Liverpool - Man. United 15:00 Bandırma Kırmızı – Beşiktaş Milangaz (BASKETBOL) 16:00 Sakaryaspor - Boluspor 16:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği 16:30 Bayern Münih - Wolfsburg 17:00 Anadolu Efes – Erdemir (BASKETBOL) 19:00 Bursaspor - Galatasaray 19:30 Köln - Schalke 04 20:00 Brest - PSG 21:00 Real Madrid - Zaragoza 21:00 Corinthians - Mirassol 21:45 Juventus-Udinese
22:00 Lille - St.Ettienne 23:00 Villarreal - Barcelona
29 Ocak Pazar
10.30 Avustralya Açık Tenis Turnuvası - Erkekler Finali Eurosport 13:00 Eskişehirspor - Orduspor 13:00 Karabükspor - Manisaspor 13:00 Samsunspor - İstanbul BŞB. 13:30 Giresunspor - Akhisar Belediye 13:30 Rizespor - Adanaspor 13:30 Güngörenspor - Elazığspor 13:30 Feyenoord - Ajax / S Haber 15:30 Sunderland - Middlesbrough 16:00 Galatasaray Medical Park – Olin Edirne (BASKETBOL) 16:00 Lecce-Inter
16:00 Konyaspor - Kayseri Erciyesspor 16:00 Ankaragücü - Trabzonspor 16:00 Gaziantepspor - Sivasspor 16:30 Mainz 05 - Freiburg 18:00 Arsenal - Aston Villa 18:00 Valenciennes - Ajaccio 19:00 Karşıyaka - Göztepe 19:00 Fenerbahçe - Mersin İY 21:45 Milan-Cagliari
22:00 Rennes - Marsilya 22:30 Malaga - Sevilla
30 Ocak Pazartesi
20:00 Kayserispor - Beşiktaş 20:00 Denizlispor - Elazığspor 22:00 Osasuna - A. Madrid
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
3 Şubat Cuma 14.00 ATP 250 Montpellier Tenis Turnuvası Çeyrek Final Maçı 18.00 Çankaya Bld. - Beşparmak (Hentbol) 19.30 Romanya - Çek Cumhuriyeti
(Futsal)
21.30 Nurnberg - B. Dortmund 21.30 Slovenya - Ukrayna
(Futsal)
4 Şubat Cumartesi
13:30 Akhisar Belediyespor - Boluspor 15.00 Aliağa Petkim - Anadolu Efes 15.00 ATP 250 Montpellier Tenis Turnuvası Yarı Final Maçı 15:00 Arsenal - Blackburn Rovers 16.00Fenerbahçe - Mersin Bşb.
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
11 ŞUBAT CUMARTESİ 13:00 Anadolu Efes - Edirne Olin 13:30 Boluspor - G.Antep Bld.Spor 14:45 Manchester United - Liverpool 15:00 Bandırma Kırmızı - Fenerbahçe 16:00 Gençlerbirliği - Mersin İdman Yurdu 16:30 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 17:00 Everton - Chelsea 17:00 Sunderland - Arsenal 19:00 Galatasaray- Kayserispor 19:30 Mönchengladbach - Schalke 04 21:00 Gana - Mali
21:00 Osasuna - Barcelona 22:00 Rennes - Sochaux
12 ŞUBAT PAZAR 13:00 Karşıyaka - Galatasaray MP 13:00 Orduspor - Antalyaspor 13:00 İst.Büyükşehir Bld. - Ankaragücü 13:30 Giresunspor - Adanaspor 13:30 Çaykur Rizespor - Elazığspor 13:30 İstanbul Güngörenspor - Göztepe 15:00 Besiktas - Türk Telekom 16:00 Inter - Novara
16:00 Konyaspor - Bucaspor 16:00 Manisaspor - Bursaspor 16:00 Samsunspor - Eskişehirspor 16:30 Augsburg - Nürnberg 18:00 Aston Villa - Manchester City 18:30 Köln - Hamburger SV 19:00 Denizlispor - Kayseri Erciyes 19:00 Kardemir Karabük - Fenerbahçe 19:00 Valencia - Sporting Gijon 21:00 Corinthians - São Paulo 21:00 Zambiya - Fildişi Sahili
21:45 Bologna - Juventus
22:00 Toulouse - St Etienne 22:30 Real Madrid - Levante
14:00 TÜRKiYE-Danimarka U21 Özel Maç 19:30 Emporio Armani-Fenerbahçe Ülker THY Euroleague 20:30 TÜRKiYE-Slovakya Özel Maç 21:30 İsviçre-ArjantinÖzel Maç 22:00 İngiltere-HollandaÖzel Maç 22:30 İspanya-Venezuela Özel Maç
01 Mart 2012 Perşembe
19:45 Anadolu Efes-CSKA Moskova THY Euroleague 21:45 Olimpiakos-Galatasaray Medical Park THY Euroleague
Kanal logolarına tıklayarak maçları canlı olarak izleyebilirsiniz.
16 Mart 2012 Cuma 17:00Dinamo Moskova-Zenit St.Petersburg 20:00Gençlerbirliği-Trabzonspor 21:30Hoffenheim-Stuttgart
17 Mart 2012 Cumartesi 13:00Galatasaray Medical Park-Antalya Bşb. 13.30Kartalspor-Karşıyaka 14:45Everton-SunderlandFA Cup Çeyrek Final 15:00Antalyaspor-Eskişehirspor 15:00Sivasspor-Orduspor 16.00Elazığspor-Gaziantep BB 16:30Borussia Dortmund-Werder Bremen 17:00Fulham-Swansea 17:00Wigan Athletic-West Bromwich Alboin 17:30Bursaspor-Ankaragücü 19.00Bucaspor-Güngörenspor 19:30Hertha Berlin-Bayern Münih 19:30Tottenham-BoltonFA Cup Çeyrek Final 20:00Fenerbahçe-Galatasaray 20:00Caen-PSG 21:00Sevilla-Barcelona 22:00St.Ettienne-Olympic Lyon
18 Mart 2012 Pazar 13:00Anadolu Efes-Tofaş 13:00Olin Edirne-Beşiktaş Milangaz 13.30Konyaspor-Çaykur Rizespor 13.30Kasımpaşa-Akhisarspor 13.30Kayseri Erciyesspor-Boluspor 13:30Den Haag-Ajax 15:00Mersin İdmanyurdu -İBB 15:00Erdemir-Fenerbahçe Ülker 15:30Wolves-Manchester United 15:30PSV Eindhoven-Heerenveen 16.00Göztepe-Adanaspor 16:05Chelsea-Leicester CityFA Cup Çeyrek Final 16:30Kaiserslautern-Schalke 04 17:00Mallorca-Atletico Madrid 18:00Newcastle United-Norwich City 18:00Liverpool-Stoke CityFA Cup Çeyrek Final 19:00Gaziantepspor-Karabükspor 19:00Kayserispor-Samsunspor 19.00Denizlispor-Sakaryaspor & 22:00Lille-Valenciennes 22:30Real Madrid-Malaga
19 Mart 2012 Pazartesi 20:00Beşiktaş-Manisaspor
20 Mart 2012 Salı 13:00Bugsaşspor-BursasporZiraat Türkiye Kupası 4.Tur 20:30Galatasaray-Sivasspor Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur 21:45Juventus-Milan & İtalya Kupası Yarı Final İkinci Karş. 22:00 Barcelona-Granada
21 Mart 2012 Çarşamba 18:00Antalyaspor-Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur 18:00Çaykur Rizespor-KarabüksporZiraat Türkiye Kupası 4.Tur 21:00Fenerbahçe-Samsunspor Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur 21:00Eskişehirspor-KasımpaşaZiraat Türkiye Kupası 4.Tur 21:00Atletico Madrid-Athletic Bilbao 21:45Napoli-Siena &İtalya Kupası Yarı Final İkinci Karş. 23:00Villarreal-Real Madrid
22 Mart 2012 Perşembe
13:00Boluspor-BeşiktaşZiraat Türkiye Kupası 4.Tur 20:00Kayserispor-İBBZiraat Türkiye Kupası 4.Tur