Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forumumuza CANLI TV Özelliği Eklenmiştir.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sevgili kardeşim evet haklısın şimdi sizin dediğiniz gibi yaptım ESKİ arayüz çıktı.! Demekki bir yerde bir hata var en iyisi bu konuyu direkt olarak ÜST YÖNETİME bildirmek gerekecek...

ustam nacizane fikrim eski görünüm daha iyi çoğu arkadaşlarımızda aynı fikirde zaman zaman belirtmişlerdi

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
haydar utam canlı tv dns ayarlarını değiştimedim çalışıyor next amigo

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
haydar utam canlı tv dns ayarlarını değiştimedim çalışıyor next amigo

Sevgili arkadaşım her işletim sistemi için farklıdır bu tür ayarlar pc niz ne işletim sistemi kullanıyorsa örn:Windovs-7 yazın Google amcaya nasıl dns değiştirilir diye orada her şey yazıyor.Ben bile o yazılara bakıp değiştirdim benim pc nin ayarını...

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
haydar ustam bir harf cümleyi değiştiriyor herhalde. dns ayarlarını değiştirmediğim halde canlı tv çalışıyor next amigo

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Sevgili arkadaşım canlı tv özelliği çalışmaktadır,yapmanız gereken DNS ayarlarınızı değiştirmektir.!

haydar ustam dns ayarlarını değiştirin demiş. ben dns ayarlarımı değiştirmediğim halde canlı tv nin çalıştığını anlatmaya çalıştım .alışkanlıkla makinanın modelini de yazmışım özür dilerim.

Son düzenleme:

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
Dosya tipi: zip canlitvlive.zip‎ (428 Byte, 36 Kez İndirilmiş) bir de bunu deneyin a.kadir ustanın izniyle 137 nolu mesaja bakın

Son düzenleme: