Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

En iyi Next Minix HD Uydu Alıcı hangisi?

mini

0
Üye
18 Eyl 2012
21
0
1
Merhabalar

Next Minix Hd uydu alacağım.

Wifi aparatı takarak Free share kanallarını izlemek istiyorum.

Tavsiye sıralaması yaparsanız sevinirim fiyat olarak en uygununu araştırabilmem için.

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Merhabalar

Tavsiye sıralaması yaparsanız sevinirim fiyat olarak en uygununu araştırabilmem için.

next amigo kullanıyorum memnunum diğerlerini bilmem.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Aceleniz yoksa, Next 2000 HD Private Machina yı beklemenizi tavsiye ederim.

Piyasaya çıkış tarihi.. Mart Sonu, Nisan Başına kaldı..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhabalar

Arkadaşım minix serilerinden hangisi olursa olsun ''Merkezi Sistemlerde kullanacaksan ve Anten Ayarı yapamazsan HAT YÜKSELTİCİ al.'' Ve Rahat izlemek istiyorsan ''ETERNET PORTLU (Kablolu)''al.
İP Tv ve internet uygulamaları olsun istersen Amigo-Tango yok server girerim keyfime bakayım dersen MinixPempe Mavi veya Blue serisi tercih et.

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın Dijimemo bende machina çift tunerli cihazı almak istedim aradığımda yeni modelinin çıkacağını şu anda ellerinde olmadığını ve beklememi istediler. Sizin bahsettiğiniz cihaz next 2000 HD PRİVATE MACHİNA benim almak istediğim cihazmı yoksa değişik bir serisimi. Selamlar...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Sayın Dijimemo bende machina çift tunerli cihazı almak istedim aradığımda yeni modelinin çıkacağını şu anda ellerinde olmadığını ve beklememi istediler. Sizin bahsettiğiniz cihaz next 2000 HD PRİVATE MACHİNA benim almak istediğim cihazmı yoksa değişik bir serisimi. Selamlar...

Malesef o cihaz değil,
Machina serisine benzer mini modeli olucak,
Çift tuner ve machina daki gibi cı modül girişi v.s olmayacak..
Daha çok basite indirgenilmiş bir cihaz olup fiyatı çok daha uygun olucak..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Sayın DİJİMEMO siz 2 cihaz arasında hangisini önerirsiniz.

selam ben tavsiyemi yapayım eğerki bütçe müsaitse Machina3d al kardeşim hangisi olursa olsun hepsi aynı aralarındaki farklar çıkışlar ve tuner adedi fiyatlarıda ona göre değişiyor diğer modeller bir yana machina3d bir yana tercih senin

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
İlgi gösteren arkadaşlara teşekkürler. bende son kararımı verdim yeni çıkacak çift tunerli MACHİNA SÜPERmodelde karar verdim .Biraz karışıkmış ama alışırım herhalde yapamadıklarımı sayın site arkadaşlarıma sorar öğrenirim tahmin ediyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
İlgi gösteren arkadaşlara teşekkürler. bende son kararımı verdim yeni çıkacak çift tunerli MACHİNA SÜPERmodelde karar verdim .Biraz karışıkmış ama alışırım herhalde yapamadıklarımı sayın site arkadaşlarıma sorar öğrenirim tahmin ediyorum.

Machinada çift tunerli süper diye bir model piyasaya çıkmayacak,yanlış anlaşılma olmuş herhalde.. Piyasa da şu an zaten tek tunerli Machina 3D Süper modeli, çift tunerli Machina 3D modeli ve tek tuner ve karasal olan Machina 3D Combo modeli var..
Çıkacak olan cihaz tek tuner modülsüz farklı işlemcili mini bir model olacak.. Machina ekibi destek sağlayacak.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın KARBON NEXT MACHINA 3D cihazını almaya karar verdim. www. nextburada. com. sitesine girdim fiatı nedir diye cihazda fiat görülmüyordu Telefon numarasını alarak aradım .Şu anda ellerinde o cihazın olmadığını yakında yeni modelinin piyasaya sürüleceğini söylediler.