Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

bu sefer olmadı

nextnextnext

0
Üye
1 Haz 2012
1
0
1
Next uydu alıcılarını imal edip piyasaya sürdüğünden beri hem kendim kullandım
hem dost ve arkadaşlarıma tavsiye ettim.Fakat bu sefer işler değişti digital dünyaya ayak uydurmak için 26-05-2012 tarihinde xxx marka bir led tv birde NEXT YE-2010 CIS TİGER FULL HD uydu alıcısı aldım. Almaz olaydım next'in kalitesine güvenip araştırmadan aldığım bu alet tam anlamıyla bir enkaz.
Kanalları geçerken neredeyse uyuyup kalacam.Nedir bu bu kadar yavaş geçişmi olur saat resetlemesi,hdd'ye kayıt yaptığım kayıtları seyrettikten sonra tekrar tv kanallarına dönememesi vesayre vesayre yeni yazılım atalım dedik yeni yazılım tam berbat bu seferde görüntü kalitesi diye bir şey kalmamış ürünü teknosadan aldım teknosa zaten başlı başına bir problem ürün kapıdan çıktığı anda kesinlikle ürünün arkasında değiller bu kadar sıkıntının neticesinde 279 tl verdiğim next uydu alıcısını daha fazla sinir küpü olmamak adına attım 279 tl benim sağlığımdan kıymetli değil bir dahada next'mi.
Kusura bakmayın bütün tiger kullanıcıları bu makinadan bıkmış madem ürün bu kadar problemli halde idi bu kadar senedir bu ürünü piyasada tutacağınıza toplayıp gerekli düzeltmeleri yapıp sahiplerine teslim etseydiniz .Olmadı bu sefer olmadı