Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next HC-12 (DVB-C) HD Kablo Tv Teledünya (M3606) V2.21B2 Yazılımı 15.03.2013

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,433
113

Yazılım Notları :
  • PVR özelliği ile belleğe kaydedilen içeriğin oynatılması sırasında karşılaşılan donma, takılma ve kırılma sorunları düzeltilmiştir.
  • TimeShift yapılırken donma, takılma ve kırılma sorunları düzeltilmiştir.
  • YouTube düzeltilmiştir.

matematika

0
Üye
16 Mar 2013
1
0
1

Yazılım Notları :
  • PVR özelliği ile belleğe kaydedilen içeriğin oynatılması sırasında karşılaşılan donma, takılma ve kırılma sorunları düzeltilmiştir.
  • TimeShift yapılırken donma, takılma ve kırılma sorunları düzeltilmiştir.
  • YouTube düzeltilmiştir.

Merhaba,
Bugün teledünya kurulumunu gerçekleştirdiler ancak youtube videolarını arayabildigim halde izleyemiyorum. Bu versiyonu yuklersem sorun cözülecekmiş gibi gözüküyor. Sorularım ise sunlar:
1- M3606 kullandığımı nasıl anlarım?
2- Yazılımı yuklediğimde kanallarda bir değişiklik olmayacak, değil mi? Yani kurulum yapan servis elemanlarına tekrar ihtiyacım olmayacak umarım.
3- RS232 kablom yoksa kurulumu kendim yapamaz mıyım?
4- Bir servise götürsem yapabilirler mi? (2 servisi telefonla aradım, biri teledunya kullandığım için 4440126' ya yönlendirdi. Diğeri ise pek güven vermedi doğrusu.

Şimdiden teşekkürler,

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,433
113
Merhaba,
Bugün teledünya kurulumunu gerçekleştirdiler ancak youtube videolarını arayabildigim halde izleyemiyorum. Bu versiyonu yuklersem sorun cözülecekmiş gibi gözüküyor. Sorularım ise sunlar:
1- M3606 kullandığımı nasıl anlarım?
2- Yazılımı yuklediğimde kanallarda bir değişiklik olmayacak, değil mi? Yani kurulum yapan servis elemanlarına tekrar ihtiyacım olmayacak umarım.
3- RS232 kablom yoksa kurulumu kendim yapamaz mıyım?
4- Bir servise götürsem yapabilirler mi? (2 servisi telefonla aradım, biri teledunya kullandığım için 4440126' ya yönlendirdi. Diğeri ise pek güven vermedi doğrusu.

Şimdiden teşekkürler,

Tele dünya ürünlerinde NXT0060001 ve üstü seri numarasına sahip olan ürünler için kullanılacak yazılım bilgisidir.
Tele dünya ürünü 2 usb girişi ve 3606Ali işlemci kullanılmıştır.
Bu ürünlerde içinde bulunan RS 232 soket girişinden yazılım yüklemesi yapılabilir.
Tele dünya ürünleri İçinde bulunan koruma cipinden dolayı farklı bir yazılım yüklenmesi mümkün değildir!
Yazılımlar cihazlara açılışta otomatik olarak yüklenmektedir,yükleme olmamış ise Kablo tv üzerinden BURADAKİ gibi Yazılım güncellemesi yapabilirsiniz

Açılmayan cihazlara ise yükleme işlemi aşağıdaki linkteki gibi yapılır.
Yükleme işlemi BURADAKİ gibi yapılabilir.

egeninefesi

0
Üye
28 Mar 2013
1
0
1
otc menüsü

Tele dünya ürünlerinde NXT0060001 ve üstü seri numarasına sahip olan ürünler için kullanılacak yazılım bilgisidir.
Tele dünya ürünü 2 usb girişi ve 3606Ali işlemci kullanılmıştır.
Bu ürünlerde içinde bulunan RS 232 soket girişinden yazılım yüklemesi yapılabilir.
Tele dünya ürünleri İçinde bulunan koruma cipinden dolayı farklı bir yazılım yüklenmesi mümkün değildir!
Yazılımlar cihazlara açılışta otomatik olarak yüklenmektedir,yükleme olmamış ise Kablo tv üzerinden BURADAKİ gibi Yazılım güncellemesi yapabilirsiniz

Açılmayan cihazlara ise yükleme işlemi aşağıdaki linkteki gibi yapılır.
Yükleme işlemi BURADAKİ gibi yapılabilir.

Herkese merhabalar, aranıza yeni katıldım.
Ben de 10 gündür kullanıyorum cihazımda bu son yazılım yüklü. Fakat bu OTC menüsüne nereden giriliyor onu bulamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...