Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071 Sorun Var

ahmet1980

Member
Üye
17 Eki 2023
42
13
8
selamun aleyküm degerli abilerim ve kardeşlerim bu forumu next firması fabrikası takip ediyor mu bu foruma bakıyor mu bilmiyorum ama next cıkardigi piyasaya sürdügü iptv uydu cihaz ürünlerinin hepsi sorunlu oldugunu düşünüyorum. cikardıgı iptv uydu cihaz ürüne 5 yıl yazılım güncelleme destegi veriyor bir üründeki tüm sorunları bitirsiniz yazılım güncelleme destegini o zaman bitirirsiniz. üründe sorunlar varken yazılım destegini bitiremezsiniz bu sorunlar artı firmaya kazandırmaz. üründe bir kaç sorun var sorunlarla kullanıcıları baş başa bırakamazsınız bu dogru iş degil next ar ge yazılım muhendisleri işini tam yapmalı yarım yapmamalı

NEXT 2071 DEKI SORUNLAR

1. sorun böyle bir radyo linkleri ile iptv dosyası yapıp flaş bellege yükleyip sonra iptv dosyasını USB/KULLANICI USB den Liste Yükle mavi tuştan dosya yi yüklüyorum ve dinlemek istedigim radyoyu okeyliyorum radyo caliyor radyo listesini okeyle kapadım mı tekrar okeyle acılmıyor acılırsada listeyi bom boş gösteriyor

#EXTM3U
#EXTINF: Slow Karadeniz FM

#EXTINF: Karadeniz Türk

#EXTINF: Rize Türk

2. sorun aktifiptv.com ftp bölümüne playlist.m3u iptv dosyasına kanal listesine bu radyo kodlarını bu şekil yüklesemde usb/kullanıcı bölümüne yaşadıgım sorunu burda da yaşıyorum

3. sorun türkçe kategorisi çalışmayan kanallarda cihaz donuyor kumanda kapatma tuşuna uzun süre basılı tutup cihazı kapatıp acmadan cihaz düzelmiyor çalışmayan kanalarda cihaz donuyor. bu sorun aynı zamanda radyo kategorisinede yapıyor calışmayan radyolarda cihaz donuyor next in kendi radyo kategorisine okey bas kapat bas aç liste boş göstermiyor liste kaybolmuyor

turkce kategorisine çalışmayan kanallarda cihaz donma sorunu yazılım destegi ile ordadan kaldırınız devamlı cihazı kapatıp acamazık diger belirttigim iki sorunuda yazılım destegiyle halledilmesini next yazılım muhendislerinden arz ederim saygılar

bazı radyolar m3u8 formatı kullanıyor cihaza m3u8 destegi eklenirse bal dan tatlı olur ürün

türkce kategorisine calışmayan tv kanallarına cihaz donmasın ve radyo kategorisine calışmayan radyolar cihazı dondurmasın bu donma sorunu ortadan kaldırılırsa güzel olur bir de kullanıcı radyo linkleri ile iptv dosyası yapıp flaş bellekten yukledı mı dosyayı listede tıkladıgı radyoları dinlesin ok le menu kapadın mı actın mı liste kaybolmasın bu sorunda cözülürse iyi olur

Son düzenleme: