Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yardımcı olun

ibrahimnote3

0
Üye
27 Eyl 2016
2
1
3
Arkadaşlar kanal 7 hd izlerken bi anda donup 10 saniye sonra geri açılıyor bu sorun 20 dakikada bir oluyor ?

(Next 2000 HD)

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Bide bizim hotbird canaginin yanina astra19 uydusunu takrtmak istiyorum izmirdeym kendim takabilirmiyim acaba? Uydu yön bulucu falan hicbiseym yok

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Lnb bozuk olabilirmi? Peki 2 tvye gdiyo ve 4 lü lnb var 3/kablo gdiyo biri salona biri apartmanib uzerinden arka odaya biri asagiya dukkana iniyo

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Tvyi catiya cikartmam imkansiz ya zaten catida dar catidan kiremitlerin oldugu yerden cikis beb kendim yapamam buyuk ihtimalle o zman yani uyducu cagircam adamlari ariyorum sadece servia ucreti 70 tl diyolar en az

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Bi uyducuyla gorustum adamlar herseye fazla fiyat soyluyo zaten babamla bikac gundur evde birbirimizi yiyoz 2 bin 500 tl ye buzdolabi aldi bicok borcumuz var gerek yoktu dedim baya tartistik yani

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Ne yapcam bilmiyorun iki tv acik olunca salondaki led tv arka odadaki tuplu tv iki yayin cakisiyo sanirim 4 lü lnb var arka odaya gden direk cekili apartmanin uzerinden salona gelen disegce giriyo disegcin receiver portundan asagiya iniyo kablo

Kenan dstn

Member
Üye
9 Şub 2019
46
3
8
Bazen yayinlar gdip geliyo arka odada 2 tane uydu cihazim yanmisti benim yilbasindan sonra bu yuzden salondakinde sikinti olmuyo ama orda iki tv ayni anda calistimi cihazi bile yakabiliyor yani uydu bulucu cihazim olsa bile efendim aparati nasil ayarliycam ki astra4a da takili ve dger tarafa kizakli aparat olmuyor

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
Bazen yayinlar gdip geliyo arka odada 2 tane uydu cihazim yanmisti benim yilbasindan sonra bu yuzden salondakinde sikinti olmuyo ama orda iki tv ayni anda calistimi cihazi bile yakabiliyor yani uydu bulucu cihazim olsa bile efendim aparati nasil ayarliycam ki astra4a da takili ve dger tarafa kizakli aparat olmuyor
Bu işlerle fazla deneyiminiz yoksa .kendiniz zor yaparsınız .en güzeli yakınınızda bir uyducu çagırıp ayarlatmak.