Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Xtream Panel giriş problemi

aceren34

0
Üye
28 Mar 2015
18
0
1
Sorun çözülmüştür.Problem yayın aldığım serverden kaynaklı imiş.Yeni bir hesap ile yeni bir kod gönderdiler ve sorun halloldu. Başta DOST_6080 olmak üzere herkese çok teşekkürler

karamurat054

0
Üye
5 Şub 2015
5
0
1
İyi günler arkadaşlar sarı amigodaki xtream bilgilerini next 2000 machina internet cihazıma nasıl aktarabilirim.Cihaza bilgileri bir arkadaşa yüklettiğim için Amigodaki xtream bilgilerini göremiyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
İyi günler arkadaşlar sarı amigodaki xtream bilgilerini next 2000 machina internet cihazıma nasıl aktarabilirim.Cihaza bilgileri bir arkadaşa yüklettiğim için Amigodaki xtream bilgilerini göremiyorum

menü+multimedia+xpanel üzerine gel ardından KIRMIZI tuşa bas giriş ekranı gelir tüm bilgileri görürsün pass gözükmüyorsa altta şifreyi göster tikle görünür

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Bu sorun bende de olmaya başladı. Next amigo hd sarı kutulu cihazda xtream iptv ye giremiyorum. Daha önce xtream iptv yi sorunsuz kullanıyordum. Internette sorun yok. İnternete bağlandı uyarısı alıyorum. Xtream iptv ye tıkladığımda internet bağlantısını kontrol edin uyarısı alıyorum. Evin internetinden ve telefonun internetinden bağlandım aynı hatayı aldım. Ücretli iptv mevcut. Cep telefonundan ücretli iptv mi sorunsuz izliyorum. Wifi aparatını değiştirdim, 21.07.2017 yazılımını tekrar yükledim yine sorun devam ediyor. Hatta ekim 2019 yazılımını yükledim sorun yine devam etti. Sorunun çözümü konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Kurtiiii

New member
Üye
7 Ocak 2023
4
0
1
Anlattıklarınıza göre ;
-cihaz sağlam
-server saglam
-cihaz başka biryerde servera bağlanıyor izliyorsunuz (Dogru anladıysam)

evinizde çalışan ikinci bir cihaz varmı ? internet ayarlarında baglantı yapılan ıp numarası ile aynı olan örnek 192.168.1.31 gibi çakışma yapar çalışmaz

yada sizin modem ayarlarında !! Baglı cihazlar kısmında sizin cihazın mac numarası engellidir yada kapalıdır.(Baglanan cihazlar alt alta görünür pc mobil telefon tv CİHAZ varmı yoksa baglanabilir şeklinde ibare çentik yada ufak pencere var isede o alana cihaz mac numarısını girin.

(Bilgisayarda sizin server m3u linki olarak vlc media playerda açtıgınızda çalışıyormu )

Başka wifi ile baglanıyor demişsiniz sizin wifi ile başka bir yerde baglanıyormu dediniz yoksa başkasının wifisi ilemi)
İyi

Kurtiiii

New member
Üye
7 Ocak 2023
4
0
1
AZ DUR bi nefes al

http://Buraya adresş yapıştır:portuyaz/get.php?username=sana verilen kulladı&password=şifreniyaz&type=m3u bu kalıba adresini portunu kulladı ve şifreni yaz sonra kopyala
tümünü bilgisayarda VLC tıkla ag baglantısı ekle yazan yere yapıştır ve aç tekrar ortam üstte bas oynatma listesini kaydet de masa üstüne açlan pencerede isim ver listem altına tıkla m3u seç kaydet
sonra sag tıkla not ped ile aç de orda 2 sıradaki adrese bak http://...........:............../live/.........../........../1314.ts cihazdaki paneline noktalı yerde yazanları gir
İyi aksamlar

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
cihaza en son yazılım yuklu mu yuklu degilse yukleyınız yine de olmazsa next musteri hizmetlerini hafta içi arayın yada next sitesine whatsp hattı var ordan sorunu yazın yardımcı olacaklardır

Baran17

New member
Üye
31 Ocak 2024
2
0
1
Arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum 4 aydır türkiye den aldığım xtream hesabıma sorunsuz baglaniyordum.sonra birden evdeki internetimden bağlanamıyorum.baska bir WiFi ile yine giriş yapıyor ama benim kendi internetim ile girmiyor.internet sirketi ile görüştüm kabul etmedi sorun oldugunu.modem değiştirdim yine olmadi.xtream hesabım ve next amigo mini cihazım sağlam ki zaten başka bir internetten baglaniyor. Merak ediyorum nasıl bir problem ile karşı karşıyayız ve nasıl cozerim.Bu arada evdeki internet ile her türlü sayfaya girebiliyorum hız süper ötesi sadece iptv.com uzantili xtream hesabima giremiyorum