Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

XPanel Yardım

toto_kazım

New member
Üye
18 Eyl 2018
6
1
3
İyi geceler cihazın içine yüklenmiş olan xpanelin ***** şeklinde görünen şifresini öğrenme şansım varsa nasıl olacağı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
İyi geceler cihazın içine yüklenmiş olan xpanelin ***** şeklinde görünen şifresini öğrenme şansım varsa nasıl olacağı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar...
Hayır bunu cihaz üzerinden öğremezsiniz, güvenlik açısından da zaten uygun değildir. Server aldığınız yer ile iletişime geçip şifrenizi öğrenebilirsiniz

toto_kazım

New member
Üye
18 Eyl 2018
6
1
3
Satıcıya ulaşamıyorum yayınımda sorun yok tek istediğim m3u liste olarak alıp bilgisayarımdada izleyebilmek

toto_kazım

New member
Üye
18 Eyl 2018
6
1
3
Yukarida cevap verilmis, yok bir yerlerden ulastiginiz server ise not defteri ile actiginizda password= ........... gorebiliyor iseniz budur
Adam cihaza kendi yükleyip verdi aynı evde bilgisayarda izlemek için bir iptv parası daha istedi derdim bu cevapta kesinlikle ulaşılamaz demiyor zaten güvenlik açısından sakıncalı diyor biriyle ortak kullanacak değilim ama evimde iki yerde izleyebilmek için iki iptv server satmak istemek nsanı enayi yerine koymak değilmi?

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
sarı amigoda kulanıcı adı ve parola görüle biliyor fakat bunda ne yazıkki görülmüyor satıcıya neden ulaşamıyorsunuz dükkanı veya sitesi yokmu

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Evet ucretli serveriniz ise kesinlikle bilmeniz gerekiyor, cunku ayni sey gecen yil basima geldi serveri aldigim next bayisine mail adresime bilgileri gondermesini istedim ve gondermisti. Dediginiz gibi evde difger baska bir odada izlemek icin gerekebilir, guvenlik amacli baskalarinada verecegini dusunerek vermeyenler olma ihtimalide tabiki soz konusu, umarim ulasirsiniz.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Next 2000 hd cihaz v.1.735 kodlu yazilim geldi yine x panellerde hangi adres cepde izliyorum uydu cihazda x panel hatasi diyor yardimci olurmusunuz

klemens

0
Üye
25 Mar 2012
25
10
3
Bende next 2000 hd cx modelini kullanıyorum, dün akşam v.1.735 cihazımda yüklüydü,bende x panelde bağlantı hatası alıyordum,18,07,2018 yazılımı yükledim v1.716 sonra xpanel hatası düzeldi.Aynı işlemi yap düzelir.