Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Wifi gormuyormu

tayfunse

0
Üye
10 Ocak 2016
13
1
3
Merhaba arkadaslar benimde soyle bir sıkıntim var 7601 antenli wifi adaptor kullaniyorum baglantida sikinti yoktu otomatik baglaniyordu.iki gun oncesine kadar...simdi baglanmak istedigimde kullanici adini bulmuyor cevredeki wifileri buluyor veya guncelle dedigimde kullanici adimi buluyor lakin baglanmiyor ekrandan .kullanici adi gene kayboluyor. Bu arada turk telekom internet kullaniyorum.yardim lutfen

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
geçengün bende oldu bu durum
ap lari silin tuşu olcak hafızadaki wrelesleri silip tekrardan kendi wıfı nizi kaydetin bende bu şekil düzeldi

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Merhaba arkadaslar benimde soyle bir sıkıntim var 7601 antenli wifi adaptor kullaniyorum baglantida sikinti yoktu otomatik baglaniyordu.iki gun oncesine kadar...simdi baglanmak istedigimde kullanici adini bulmuyor cevredeki wifileri buluyor veya guncelle dedigimde kullanici adimi buluyor lakin baglanmiyor ekrandan .kullanici adi gene kayboluyor. Bu arada turk telekom internet kullaniyorum.yardim lutfen
Wifi bağlantı sayfasına gelin cihazdan daha sonra o esnada wifi adaptorunu cihazdan çıkarın ekranda wifi çıkarıldı ibaresi görürsünüz daha sonra wifi cihazını geri taktığınızda eğer şifreyi doğru yazdıysanız adaptoru geri taktığınızda otomatik bağlanır.

tayfunse

0
Üye
10 Ocak 2016
13
1
3
Wifi bağlantı sayfasına gelin cihazdan daha sonra o esnada wifi adaptorunu cihazdan çıkarın ekranda wifi çıkarıldı ibaresi görürsünüz daha sonra wifi cihazını geri taktığınızda eğer şifreyi doğru yazdıysanız adaptoru geri taktığınızda otomatik bağlanır.
......kardes oncelikle tesekkurler....senin dedigin gibi de yaptim o zmanda soyle bir sikinti var. Wifi bulundu der ama kullanici adi yerinde hic bir sey cikmiyor bu seferde....gene baglanti yok yani

tayfunse

0
Üye
10 Ocak 2016
13
1
3
geçengün bende oldu bu durum
ap lari silin tuşu olcak hafızadaki wrelesleri silip tekrardan kendi wıfı nizi kaydetin bende bu şekil düzeldi
.....
Oncelikler tesekkurler...
Ap silin tusu olacak demistiniz biraz daha ayrinti verebilirmisiniz ben boyle bir sey girmedim. Diyelim ki var.... diger kullanicilari nasil sileceksiniz boyle bir ozellik yokki

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
.....
Oncelikler tesekkurler...
Ap silin tusu olacak demistiniz biraz daha ayrinti verebilirmisiniz ben boyle bir sey girmedim. Diyelim ki var.... diger kullanicilari nasil sileceksiniz boyle bir ozellik yokki
değerli arkadasım
cihazın wıfı menüsüne gelin sayfanın altında sizi yönlendirici yazılar var onlardan biriside A.P.leri silin tusu
vede ayrıca cihazınızın ,menüsünden fabrika ayarları sayfasına girip buradanda kullanıcı ayarlarını silin yapın
cihazınızı tekrar başlatın vede wıfı bağlantınızı yapın