Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

vPlug Server Programı Kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ivanuskas

0
Üye
3 Kas 2016
37
0
6
Arkadaşlar herşeyi uyguladım ama ( ecm could not be decrypted) yazıyor,cihaz yumatu spark,yine olmadı.Yoksa keylermi değişti?

29 Tem 2015
148
4
18
Arkadaşlar yukarıda vermiş olduğum programda Türksat {42.0ºE} Fox networks group tandberg keyleri ekli cccam adresi oluşturup bilgisayarınıza bağlantı yaparak izleyebilirsiniz yayınları izlemek için bilgisayarınızdaki program açık olmalı bilgisayar kapalı olursa yayınlar izlenmez.

hocam uydu alıcısını kablo ilemi bağlamamız gerekiyor ve nasıl bağlayacaz bende sadece usbu çıkısı var alıcıda

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
ivanuskas kardeş bu forumda verilen vpug ile ben sorunsuz yaptım hemde ethernetsiz yani kablosuz ağdan çözdüm baktım öyle zahmetli dün yeni cihaz aldım, neyse sen herşeyi tam yaptınsa çözmemesi imkansız sana tavsiyem içindeki softcam.key dosyasını değiştirme çünkü ben ilk denenemde o dosyayı değiştirmiştim o yüzden çözmedi birde cccam kullanıcı şifreni çok kolay birşey yap mesela a veya 1 gibi neden dersen uydu cihazında yazdığın karakterleri bazen yanlış girebiliyorsun, tekrar dene derim kolay gelsin...

ivanuskas

0
Üye
3 Kas 2016
37
0
6
Ben başka sitedeki vplugu kullanıyordum,bu forumdakini kullanınca çözdü.Vplug ile tntsat,orf,absat gibi keyleri verilen kanalları açarmı?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
istenen paketler kanallar şu anda açılabilen bir şifreleme kullanıyorsa o şifrelemede softcam olarak veriliyorsa seyredilir.uygun şartlarda (vplug içinde klasörlerde var olan şifre tanıtıcı tanımlayıcı çözücü varsa örnek tandberg klasörü ve klasör içindekiler ayrıca softcam dosyamız. softcam içinde x kanalın keyi yoksa açmaz keyi var uygun klasör yoksa yine açmaz veya hotbırtde seca viaces yayını seyretmek için 5 resimde olan seca kısmını yada tandberg kartı seçmez isek olanı seyredemeyiz.yani isteğimizi iletecegizki varsa karşılığını alalım.

(Arkadaşlar vplug yardımcı araçtır ne verirsen onu alırsın... softcam , emu ile bir kanal izlenebiliyor ise !!! bu araç o kanalın kanalların şifrelerini internetten alır programın içinde işler ve o işlediği bilgileri bize !! cccam server özelliği ile cihaza gönderilcek hale getirir bizde cihaza gireceğimiz cccam adresi ile(cccam kaba anlatımla anahtardır) yolu kapıyı gösterir cihaz şifreli aldığı yayının anahtarı olduğu sürece gösterir.)

vplug(emu hizmetini saglayan) + çözülebilen şifre +internet =çıkış portu (işlenmiş bir seri bilgi cccam satırına yüklenmiş )

cccam satırı (yayın seyretmek için bize verilen uygun anahtar)+cihaz =şifreleri çözülmüş yayın.

Vplugda ecm could not be decrypted by share 0000006D yazıyor. Nerde hata yapıyorumki?

vplug dizini içinde :
-tandberg (modülü) klasörü olacak
-softcam da istenen keyler olacak
-6 ve 7 resimlerdeki tanımlamaları yapın

(kilit /anahtar olarak anlattığım mesele ecm kaydında tanımlama yok )

Son düzenleme:

neosky

0
Üye
20 Ağu 2015
11
0
1
hala gösteriyormu bağlandım ama şifreler mi değişti çözmüyor

Edit: nat geo hd açtı 5sn geri gitti sonra bağlantıyı kapatıp açtıkça çözüyor 5sn sonra gidiyor stabil değil bazen seste olmuyor herkeste mi boyle benden mi kaynaklı acaba

Son düzenleme:

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
yazılanları birebir uyguladım ancak görüntü veya ses yok ilgili kanallarda.cihaz hd amigo.menü ccam kontrol ettiğimde bağlantı aktif ve mavi renkli olarak görünüyor.bilgisayrda wifi ile aynı ağdan bağlıyım.programda açık ancak durum bu

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Powervu olmayan cihazlar deneyebilir çalışır mı bilmiyorum yukarıdaki işlemler gibi yapın card kısımını tandberg yerine powervu yazın softcam dosyasını programın içine atın PowerVu.mdl dosyasını vModules dosyasının içine atın olmazsa PowerVuEmu.2.3 klasöründeki mdl dosyasını atıp cccam oluşturup deneyin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
efendim iki ayrı yere açmışsınız sorunuzu linke bi göz atın ve buradan devam edelim .Asıl konumuz burada.

http://www.next.web.tr/showthread.php/13740-P-c-den.html?p=90811#post90811

yapıyorum olmuyor caidler mi yanlıs provid mi keyler mi en güncel keylerde calısmıyor

gönderdiğiniz resimde caid ve provider ıdler boş ooooooo oo ve uydu adı frekans yok.

klasöre çıkartın vmodules yazan ile softcam yazan dosyaları sizin vplug içine kopyalayıp (degiştir diyerek) denermisiniz.

not: keyler 06.01.2017
Eklenen Dosyalar

Dosya tipi: rar vPlug2.4.6.rar

Son düzenleme:

simcell

0
Üye
27 Ara 2016
19
0
1
Bu Vplug server ile şu an tandberg'de izlenemeyen nat geo grubu kanalları da izlenebiliyor mu? Toplam 7 kanaldan 3 tanesi için güncel tandberg şifreleri geldi ama 4 tanesi için gelmedi. İlk mesajlarda Vplug ile izlenebildiği yazılmış ama mesaj tarihleri eski. Bilgisayara Vplug server kurup izlenebiliyorsa test amaçlı denemeyi düşünüyorum.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu Vplug server ile şu an tandberg'de izlenemeyen nat geo grubu kanalları da izlenebiliyor mu? Toplam 7 kanaldan 3 tanesi için güncel tandberg şifreleri geldi ama 4 tanesi için gelmedi. İlk mesajlarda Vplug ile izlenebildiği yazılmış ama mesaj tarihleri eski. Bilgisayara Vplug server kurup izlenebiliyorsa test amaçlı denemeyi düşünüyorum.

Key paylaşmak yasak elinizde varsa programın içerisindeki softcam dosyasına ekleyin ayrıca konuyu fazla dillendirmeyelim sonucunu görüyoruz kolay gelsin.

simcell

0
Üye
27 Ara 2016
19
0
1
Key paylaşmak yasak elinizde varsa programın içerisindeki softcam dosyasına ekleyin ayrıca konuyu fazla dillendirmeyelim sonucunu görüyoruz kolay gelsin.

Biliyorum hocam bu sebeple kanalları açık yazmadım zaten. Elimde 3 kanal için key var ama diğer 4 kanal için yok. 3 kanalı zaten izleyebiliyorum da bu Vplug server ile diğerleri de izlenebiliyor mu onu öğrenmeye çalışıyorum. Cevap geldikten sonra gerekirse eski mesajları da düzenlemeye gidebilirim.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hayır programa zaten key giriliyor keyler olmadan izleyemezsiniz program sadece paylaşım yaparak izlememizi sağlıyor.

Skystar22

0
Üye
22 Tem 2016
46
0
6
Vplug 2.4.6 en son sürüm
vmodules dosyasında tandberg.mdl olmalı
vplug sadece tandberg açmaz
cryptoworks
ırdeto 1 -2
bıss
powervuu
vıdeoguard
seca
nagra 1-2 hepsını destekler
vmodules dosyasında mdl uzantılı dosyaları olmalıdır
softcam.key dosyası güncel olmalıdır
bırde cıhazınız programa ecm gondermelıdır
mesela next mınıx hd cool da son yazılımda
tandberg ecm göndermıyor
nds 092b ecm yı 1 kere gönderıp bırakıyor böyle olmamalıdır eskı yazılıma dönme k gerekıyor 0209 a vplug 2.4.6 ya softcam tanitilmalidir
AYRIYETEN CIHAZA VE PC YE DOĞRU BILGILER GIRILMELIDIR YANI CCCAM BILGILER I

Son düzenleme:

ILKER 41

0
Üye
12 Ağu 2012
10
0
1
hocam bu programla next machina 3d nasıl uygulanabilir....anlatırsanız çok memnun kalırım...şimdiden teşekkür ederim anlatımınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...