Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uyduda Star grubu tvler garipleşti açil yardım

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
arkadaşlar benim uyduda mı problem var yoksa star grubu(star, e2, numberone, kral) açılmıyor. Fakat mesela birini açıyorum yayın yok diyor 2 dk sonra yayın geliyor.
yayın geldiğinde star grubu dediğim kanallar arasında gezinirssem problem yok başka bir kanalı açıp mesela show tekrar stara geldiğimde yayın yok oluyor

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
star tv yayını bir geliyor bir kayboluyor

star e2 cnbc, nomberone, kral gibi kanalların yayınları gidiyor kanalı açıyorum 1-2 dk bekledikteen sonra geliyor başka kanalı açıp tekrar geri geliyorum yine yayın gitmiş
sebebi?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
arkadaşlar benim uyduda mı problem var yoksa star grubu(star, e2, numberone, kral) açılmıyor. Fakat mesela birini açıyorum yayın yok diyor 2 dk sonra yayın geliyor.
yayın geldiğinde star grubu dediğim kanallar arasında gezinirssem problem yok başka bir kanalı açıp mesela show tekrar stara geldiğimde yayın yok oluyor

Kanalların frekans seviyelerini kontrol ediniz,büyük ihtimal çanağınıza ince ayar yapmak gerekebilir..

Kolay gelsin.

birkan5757

0
Üye
17 Ağu 2012
1
0
1
canakla ılgılıbır problem degıl bendede hd kanallar ve atv star gıbı kanalları acmıyor cıft cıkıslı lnb kullanıyorum obur led tvımde sorun yok acılıyo ama next baglı olan tv de acılmıyo sorun nedır acaba cozumu bulan yardımcı olabılırmı

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
Kanalların frekans seviyelerini kontrol ediniz,büyük ihtimal çanağınıza ince ayar yapmak gerekebilir..

Kolay gelsin.

Hd kanalları problemsiz izliyorum. Ayrıca bu açılmayan kanalları da problemsiz izliyorum sinyal şiddeti 88, sinyal kalitesi 78, bazen bir bakıyorum star ntv kral.. Gibi kanallar gitmiş kanalı açıp 2-3 dk bekliyorum yayın geliyor problemsiz izliyorum. Yayın gittiği zaman şiddeti kalitesi sıfırlarda oluyor. Bu anlattıklarım çanak anteni ince ayarı ile ne alakası olabilir. UZMANLARDAN ÇÖZÜM BEKLIYORUM.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Hd kanalları problemsiz izliyorum. Ayrıca bu açılmayan kanalları da problemsiz izliyorum sinyal şiddeti 88, sinyal kalitesi 78, bazen bir bakıyorum star ntv kral.. Gibi kanallar gitmiş kanalı açıp 2-3 dk bekliyorum yayın geliyor problemsiz izliyorum. Yayın gittiği zaman şiddeti kalitesi sıfırlarda oluyor. Bu anlattıklarım çanak anteni ince ayarı ile ne alakası olabilir. UZMANLARDAN ÇÖZÜM BEKLIYORUM.

dısec ayarında sorun olabilir aynı sorunu bende yaşamıştım dısec ayarını değiştir düzelir.

aliyaman

0
Üye
29 Tem 2012
13
0
1
dısec ayarında sorun olabilir aynı sorunu bende yaşamıştım dısec ayarını değiştir düzelir.

Evet arkadaşlar üstadlardan iş çıkmayacak. Kendi problemimi kendim çözdüm. Hiçbir ayar ile alakası yokmuş frekans değişmiş 11055h30000 girip tarattım hepsi geldi