Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türksat malum kanallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Birkaçı hariç.Dün "
Yok artık bu kadarı da fazla

" başlıklı konu paylaşımına yazdığım resimli ve açıklamalı mesajları kimse anlamamış yada anlayamamış demek ki. Çünkü Cevap yazan olmamış. E artık benden bu kadar.

Son düzenleme:

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
@ozgurizmir hocam başka bir forumda paylaşımlarınızı ve forum üyelerine katkılarınızı biliyor ve saygı duyuyorum. Dünkü paylaşımınızı görmedim o yüzden değerlendirme şansım yok ancak naçizane fikrim dün bu forumda açılan bir başlık ve başlık altında forum üyelerinin yazmış olduğu mesajlara bağlı olarak malum kanalların şifrlerinin akşamdan sabaha acil kararla değiştirilmiş olduğu fikrini hiçte sağlıklı bulmuyorum. Çok uzun zamandır elite bir grub tarafından zaten yayınlar izlenmekteydi. bende meraktan kanalları gitmişmi diye baktım, Bizde değişen bir şey olmamış, yani buradan anlaşılan sizlerin kullandığı yöntemin çökmüş olmasıdır, Şahsım adına kanallar gitmiş olsaydı benim için bir kayıpta sayılmazdı çünkü varlıklarına bağımlılığım yok. Eğerki kanalların keyleri yada elimde herkesin faydalanabileceği bir imkan olsa bir saniye tereddüt etmem suracıkda kurallara uygun bir nezaketle herkesle paylaşmak isterim.Düşüncelerinize saygı duyarım, @erdinç hocanın yaptığı işe hep saygı duymuşumdur yapacaklarınada inanıyorum. Konuyu uzatmaya gerek yok sahsım adına tabiki düşüncelerinize saygı duyarım ancak bana göre olmadığınıda belirtmek isterim. saygılarımla.

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar çay servisi şimdilik başlamıştır . Afiyet olsun.
caylar-sirketten62ac0b50ab64203fd13b.jpg

WVloZX.gif

NEXT MACHINA 3D VFD ekran nasıl arkadaşlar Beğendiniz mi. ? Güzel mi ?
DTnUYU.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...