Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türksat express tarama hatasi

cihan45

0
Üye
26 Şub 2015
15
0
1
türksat express taramaya gırınce türksat desteklenmıyor dıye bır yazı cıkıyor ve hıc bırsey yapamıyorum nasıl duzeltebılırım ...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sn.Arkadaşım bu uyarıyı almanızın nedeni mevcut kanal listesinizin ESKİ olması nedeni iledir...Bu ölümden yararlanabilmeniz için en son yazılım olan 5.344 ü yükleyip cihazı baştan aşağı yeniden yapılandırınız... Ben şahsen kontrol ettim benim cihazım yaklaşık 10 saniye içinde EXPRES taramayı yapıp bitirdi.

digikolik

0
Üye
23 Şub 2013
9
0
1
Manuel olarak Türksat oluşturuyorsanız yani kullanıcı tanımlı, onda çalışmıyor..

cihan45

0
Üye
26 Şub 2015
15
0
1
kanal lıstem guncel yazılım en son yazılım yuklu daha once yapıyordu arama dedıgınız ggıbı 10sn ye kadar suruyordu cok fazla kullanılmayan tp vardı turksatta ben hepsını sıldım sonra yenıden yukleme yaptım sonra bu hatayı verdı kullanıcı ayarlarını fabrıka ayarların dondurdum yazılımı tekrar attım yıne olmadı

digikolik

0
Üye
23 Şub 2013
9
0
1
türksatı normal olarak tarattırın ekspres tarama sonra yapılabiliyor yanılmıyorsam

cihan45

0
Üye
26 Şub 2015
15
0
1
Yanilmiyorsam ben tum tp leri sildigim icin boyle hata veriyor normal arama yapiyor ama express tarama yapmiyor

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
309
202
43
kanal lıstem guncel yazılım en son yazılım yuklu daha once yapıyordu arama dedıgınız ggıbı 10sn ye kadar suruyordu cok fazla kullanılmayan tp vardı turksatta ben hepsını sıldım sonra yenıden yukleme yaptım sonra bu hatayı verdı kullanıcı ayarlarını fabrıka ayarların dondurdum yazılımı tekrar attım yıne olmadı

Arkadaşım bu resimde eksik var
Turksat 4 a tuner çift kablomu kullanıyorsun
Tp frekansı eksik altta sinyal ve kalite yok
Son yazılımı boot modunda yükle
Sonra yeniden bak

Son düzenleme:

cihan45

0
Üye
26 Şub 2015
15
0
1
aynen hocam eksık onlar sınyal de almıyor gozukuyor ama hıc bır ayar yaptırmıyor, tek kablo kullanıyorum son yazılımı boot modunda demıssın ama boot modunda nasıl yukleme yapılıyor yardımcı olurmusun

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
309
202
43
Cihazı boot modunda yüklemeden önce
Fabrika ayarlarına al. Sonra boot modunda
yükleme yap. Daha sonra cihazı tekrar fabrika
ayarlarına al düzelmesi gerekir.

durakb