Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türk Telekom’da 10GB cepten internet hediye!

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
ljW18r.png

Arkadaşlar ben kayıt oldum.

GİGA 4.5G teknolojisi hangi cihazlar ile kullanılabilir?

Ilk etapta Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note5 ve LG V10 cihazları tarafından bu teknoloji desteklenmektedir. İlerleyen dönemlerde GİGA 4.5G destekleyen cihaz portföyüne yeni cihazlar eklenecektir.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
a3GXM2.png

Gigabit hızında internet devri Türk Telekom’la başlıyor…

4.5G teknolojisinin 3 katından da hızlı olan GİGA 4.5G teknolojisini Türk Telekom, 1 Nisan itibariyle mobil müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Mobil 4.5G şebekesi ile WiFi şebekesinin hızları birleştirilerek elde edilen hız ile saniyede gigabit hızında veri transferi yapmak mümkün olacak.

1 Nisan'da Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak sunulacak GİGA 4.5G teknolojisi ile Türkiye’nin lider entegre operatörü Türk Telekom gigabit* hızında internet devrini başlatıyor.

*1 gigabit, 1000 megabite karşılık gelmektedir.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Türk Telekom bayağı güzel kampanyalar yapıyor ve insanların ilgisini çekiyor.Tabi şikayeti olan abonelerde var illere göre çekim gücü zayıf olanlar ama 4,5g ile belkide değişir.Ama diğer operatörlerden hiç ses çıkmıyor abonelerine bedava gb vermiyor şu kadar hızı sunucam demiyor.Türk Telekom 1000 megabite de hız verebilecek mi gerçekten tabi bu hızı sağlayan telefon modelleri yukarıda yazdım ama bakalım.