Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

ttnet sıkıntısı

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşlar size ttnet le olan sıkıntımı paylaşmak istiyorum .İşte derlerya çağ atlıyoruz nasıl çağ atlıyorsak. ttnet le 2 yıllık sözleşme imzaladım . hızım 16 fakat bu hız internetime 13 veya 14 olarak geliyordu 1 hafta sonra internette kopmalar yaşamaya başladım müşteri hizmetlerini aradım bakım için eleman yolladılar. gelen ekip kaplolarınızda sorun var dedi kompile kaploları değiştim. şikayet aynen devam etti tekrar aradım bu sefer modemden dediler modemi değiştirdim sorun aynı .Sizin orası 16 hızı kaldırmıyor dediler hızı 8 e indirdiler durum aynı bu böyle daha öncede obone yenilemeden takriben 6 aydan beri devam ediyor. son bir haftadan beri müşteri hizmetlerine her gün iletmeme rağmen şu anda internetin hızı 1 de evimde şehrin ortasında santrale 500m uzaklıkta olmasına rağmen. Birde düşünün dağın başındaki vatandaşımızın başına böyle bir olay gelse ne olur. Kusura bakmayın başınızı ağrıttım .iŞTE size TTNETin içler acısı durumu

wgenzo11

0
Üye
12 Ara 2015
59
0
6
marmara
banada boşu boşuna kablo masrafı yaptırmışlardı. hatayı hemen abonenin sisteminde arıyolar.
sonunda anlaşıldı ki sorun telekomun saha dolabından kaynaklanıyormuş. muhtemelen sizdede böyle bir durum ortaya çıkacak

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar size ttnet le olan sıkıntımı paylaşmak istiyorum .İşte derlerya çağ atlıyoruz nasıl çağ atlıyorsak. ttnet le 2 yıllık sözleşme imzaladım . hızım 16 fakat bu hız internetime 13 veya 14 olarak geliyordu 1 hafta sonra internette kopmalar yaşamaya başladım müşteri hizmetlerini aradım bakım için eleman yolladılar. gelen ekip kaplolarınızda sorun var dedi kompile kaploları değiştim. şikayet aynen devam etti tekrar aradım bu sefer modemden dediler modemi değiştirdim sorun aynı .Sizin orası 16 hızı kaldırmıyor dediler hızı 8 e indirdiler durum aynı bu böyle daha öncede obone yenilemeden takriben 6 aydan beri devam ediyor. son bir haftadan beri müşteri hizmetlerine her gün iletmeme rağmen şu anda internetin hızı 1 de evimde şehrin ortasında santrale 500m uzaklıkta olmasına rağmen. Birde düşünün dağın başındaki vatandaşımızın başına böyle bir olay gelse ne olur. Kusura bakmayın başınızı ağrıttım .iŞTE size TTNETin içler acısı durumu

Ah be sevgili kardeşim inanın kafayı yedirir bu operatörler insana resmen sinir harbi yaptırıyorlar...Size tavsiyem DONANIM-HABER sitesinde TT net ile ilgili SOSYAL medyada yakından takip edilen şikayet bölümü olması gerek.İşte orayı yakından takip ediyorlar oraya yazın durumu anlatın ama öyle fazla ince olmayın onları yapamadıkları işten dolayı yerin dibine sokun.Büyük ihtimal sorununuz iyice ele alınacaktır.Zaten böyle bir durum yaşasaydım o TTNet müşteri hizmetleri ayvayı yemişti.Utanmaz arlanmaz adamlar ne olacak ancak parayı almayı bilirler onlar ama hizmet sıfır....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hasan abisi tüm operatörlerde durum aynı diğerleri farklı mı sanki santralde bi normal bide özel kartlar var sadece diğer operatorler özel kartda degişen yok aynıııııı tas aynı hamam özelin abone kartları motorola
Derin bi nefes çek ve S A B I R dile Hasanım.