Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Transponder ve uydu adı düzenleme

redline

0
Üye
22 Şub 2016
135
11
18
İzmir
www.derinlerden.club
Merhaba,

Ben de yeni 2000 HD Minix kullanıcısı olarak aranıza katıldım..Diseqc motor kullandığım için bazı uydu adları ve TP leri düzenlemek gerekiyor,fakat aramalarım sonucu ya ben ulaşamıyorum ya da menüde yer almıyor..Acaba Uydulara göre TP düzenlemesini nasıl v e hangi menüden kolayca yapabilirim..Mesela Uydu adı değiştiryorum ama o uydunun derecesi silinmeden sabit kalıyor..Bunları nasıl editleyebilirim..Teşekkür ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba,

Ben de yeni 2000 HD Minix kullanıcısı olarak aranıza katıldım..Diseqc motor kullandığım için bazı uydu adları ve TP leri düzenlemek gerekiyor,fakat aramalarım sonucu ya ben ulaşamıyorum ya da menüde yer almıyor..Acaba Uydulara göre TP düzenlemesini nasıl v e hangi menüden kolayca yapabilirim..Mesela Uydu adı değiştiryorum ama o uydunun derecesi silinmeden sabit kalıyor..Bunları nasıl editleyebilirim..Teşekkür ederim.

Sevgili kardeşim cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim, AŞAĞIDAKİ-LİNKİ bir tıklayıp gözden geçirin size yardımcı olacaktır...

http://www.next.web.tr/showthread.php/8217-MACHİNA-3-d-UYDU-EKLEME-RESİMLİ-ANLATIM.html