Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tabloid 7" için Tabloid 7 YAZILIM GUNCELLEME NASIL YAPILIR

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Tabloid 7" için Tabloid 7 YAZILIM GUNCELLEME NASIL YAPILIR

SİSTEM GÜNCELLEME
1. Internet tarayıcınızda http://nextservis.com web sitesinde Tabloid 7 için ayrılan bölüme erişin.
2. http://www.nextservis.com/dosya/tabloid/1208752ORDER APK list and software upgradi.zip
veya yazılım güncellemesine bağlı olarak isim değişikliği yapılmış ama aynı formatta bir bağlantı
tıklanacak. Örneğin yukarıda belirtilen bağlantı için “1208752ORDER APK list and software upgrade.zip”
(veya güncellenmeye bağlı isim değişikliği olan bir başka) yazılım paketi indirilir.
3. İndirilen “zip” uzantılı bu dosya, içinde, *.img formatında yazılım, yükleme için kullanılacak uygulama
LiveSuit.exe, kullanımıyla ilgili manueller, sürücüler, yapılandırma dosyaları ve Android uygulama
dosyalarının olan bir pakettir.
4. Zip ile sıkıştırılmış bu paketi C:/ dizininde yeni oluşturulacak bir klasör içine açın. LiveSuit.exe
uygulamasını çalıştırarak PC veya ve bilgisayarınıza kurun.
5. Live Suit ekranında SelectImg tuşunu tıklayın ile *.img formatındaki yazılım dosyasını seçin.(Resim-1)
6. Tablet ‘inizi çalıştırın. Açıldıktan sonra, Mini USB – USB ara kablosu ile Tablet ‘i, yazılım yükleme
uygulamasını ( LiveSuit.exe) kurduğunuz PC veya Notebook’unuza bağlayın. Bilgisayarınızın USB’den
Tablet ‘i tanımasını bekleyin. Tablet ekranı alt kısmında USB Bağlandı uyarısı görülecek. Daha sonra
Tablet ‘inizi kapatın ve USB kablo bağlantısını ayırın.
Tablet’e bağlı olan Mini USB – USB ara kablosunu VOL- tuşuna basılı tutarak tekrar PC veya
Notebook’unuza takın ve Tablet ‘in Açma/Kapatma tuşuna 8-10 kere basın bunu güncellemenin başlaması
için bir onay penceresi görüntülene kadar sürdürün. (Resim-2)
7. Görüntülenecek olan bir onay penceresi ile istenen güncelleme tipi sorulur. Önerilen Normal Upgrade
için “Hayır” tuşlayarak devam edin. Ekranda güncelleme süreci, ilerleme çubuğunda % ve kalan süre
şeklinde görüntülenir. (Resim-3) Güncelleme tamamlandığı zaman “Upgrade Success” penceresi ile
bildirilir. Pencere OK tıklanarak kapatılır. (Resim-4)
8. Birden çok Tablet PC eş zamanlı olarak güncellenemez.

RESİMLİ PDF DOSYASI EKTEDİR.

mega53

0
Özel Üye
6 Nis 2012
16
2
3
http://nextservis.com bölümünde güncell yazılım yok ,

biçok next 7 inç tablet sattım ilk 10-15 dakı güzel çalışıyor sonra hemen ağırlaşıyor,
güncel yazılım buriya eklerseniz sevinirim,

kolay gelsin

mesutacan

0
Üye
5 Eyl 2015
1
0
1
s.a ,benim Tabloid 7 next HR70-01A tabletimin ekran kilidini ne yaptıysam çözemedim ROM yüklemek içinde dosyasını bir türlü bulamıyorum verilen tüm linkler service linklerine yönleniyor ve indirilemiyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

The Shadow

0
Üye
7 Eyl 2015
1
0
1
@dijimemo linki yenileyebilir misin? Ya da teknik servis hesabı verebilir misin dosyaya ihtiyacım var.

obg1

0
Üye
7 Eyl 2015
1
0
1
kardeşim verdiğin linkler ölü veya servis bağlantlılı linki düzeltip eklermisin....

webmail

0
Üye
8 Eyl 2015
1
0
1
hr70-01a hep aynı cihaz hep aynı muzdariplik. Satmayın satın almayın.

Moderatör tarafında düzenlendi: