Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Starbox Mini HD Plus 10.08.2017 Yazılımı

28 Haz 2017
169
203
43
Starbox Mini HD Plus 10.08.2017 Yazılımı

- Youtube korumalı içerikler düzeltildi.
- Key altyapısı güncellendi.

Ekli dosyalar

• Starbox_MiniHDPlus_10082017.zip
    3 MB · Görüntüleme: 35

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
dosya boş diyor açılmıyor Xdam ayarı url kulanıcı adı şifre lazım

Verilen yazılımda herhangi bir sıkıntı yok dosya ZİP li durumda yazılımı indirdikten sonra.PC de bulunması gereken WİNRAR yada WİNZİP programının yardımı ile ZİP ten çıkarıp USB ye atacaksınız.! Diğer X-PANEL için onu siz bulacaksınız forumda FREE olarak verilenler var.Yok ben onlarla uğraşamam derseniz o zaman ÜCRETLİ ıp-tv alacaksınız...

12 Mar 2015
11
0
1
Bu cihazda xtream codes yani iptv desteği varmı xbox hd plus muadili olan model nasıl giriliyor xtream codese tarifi yokta

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Son yazılımı inceleme yaptım. fakat PowerVu AUTO gelmemiş sanırsam çünkü kanallarda 5 10 dk içerisinde donma oluyor. cihaz kilitleniyor. farkı 3 cihazda deneme yaptıp. şifre alyapsı düzetilmiş güzel olmuş. yutube bakmadım. son olarak powervu kanlaarını izlerken kumanda ses açma kapama işlemi gösterge ileri gieri gitmesine rağmen ses yükleme açma işlevi görmüyordu. Problem düzeltilmiş.

dediğim gibi PowerVu Şifreleme sistemindeki sıkıntı tam olarak düzeltilir ise sıkıntı kalmayacak sanırsam emeği geçenlere tşk ederim.

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Son yazılımı inceleme yaptım. fakat PowerVu AUTO gelmemiş sanırsam çünkü kanallarda 5 10 dk içerisinde donma oluyor. cihaz kilitleniyor. farkı 3 cihazda deneme yaptıp. şifre alyapsı düzetilmiş güzel olmuş. yutube bakmadım. son olarak powervu kanlaarını izlerken kumanda ses açma kapama işlemi gösterge ileri gieri gitmesine rağmen ses yükleme açma işlevi görmüyordu. Problem düzeltilmiş.

dediğim gibi PowerVu Şifreleme sistemindeki sıkıntı tam olarak düzeltilir ise sıkıntı kalmayacak sanırsam emeği geçenlere tşk ederim.

son olarak powervu internneten gücelleme yaptığımda bir kaç gündür PowerVu : An.. Pla.. dışında kanaallar açmıyor