Neler yeni

Sony channel, türksat'ta yayında!

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,325
Beğeniler
916
Konum
ALMANYA
#1
Sony Pictures Television (SPT), Türkiye'de Planet Kanalları Platformunun çoğunluk hissesini aldı ve Türk reklam satış firması Satış Ofisi ile ortak oldu.


Sony Pictures Television (SPT), Türkiye'de Planet Kanalları Platformunun çoğunluk hissesini aldı ve Türk reklam satış firması Satış Ofisi ile ortak oldu.

BusinessHT'de yer alan habere göre anlaşma, Türkiye genelinde ücretsiz yayın yapan mevcut dört televizyon kanalını kapsıyor ve Planet Pembe; Türk dizileri ve pembe dizi yayını yapan kadın kanalı, Planet Türk; Türk filmlerini yayınlayan aile kanalı, Planet Mutfak; Türk yemeklerini ünlü şeflerle ekrana getiren ilk Türk yemek kanalı, Planet Çocuk; yerel olarak üretilen çocuk programları ve dünyaca ünlü çizgi dizileri yayınlayan çocuk kanallarını içeriyor.

SPT Networks Kıdemli Başkan Yardımcısı ve CEEEMA Bölge Yöneticisi Lyle Stewart, “Bu büyük bir ortaklık Türkiye inanılmaz derecede canlı bir pazar. Yatırım için en doğru ortaklığı arıyorduk ve bizler geniş bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak, Planet TV ye güçlü uluslararası kanal markaları kurarak, portföyünü daha da güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz€ dedi.

Satış Ofisi ve Planet TV kanallarının Yönetim Kurulu Başkanı Sevin Ergun Sefada ise Planet TV'nin, Türkiye temalı televizyon kanallarına öncülük ettiğini ve serbest kanallar pazarında gerçek bir boşluğu doldurduğunu söyleyerek, Planet TV kanalları, hem izleyiciler hem reklam verenler arasında mevcut başarıyı yansıtan güçlü bir kimliğe sahip. Sony'nin güçlü marka değeri ve büyük içerik portföyü ile birlikte bu başarıyı daha da büyüteceğimize inanıyoruz dedi.
Anlaşma şartlarına göre Satış Ofisi, Planet TV portföyünün reklam satışlarına devam edecek.
 
Son düzenleme:

zyab1903

Member
Üye
Katılım
13 Ara 2016
Mesajlar
76
Beğeniler
19
#2
Hayırlı olsun. Umarım hd yayın yaparlar

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

f12

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
21 Eki 2015
Mesajlar
989
Beğeniler
158
#4
Sony Channel Türkiye Yayına Başlıyor

Satış Ofisi gruna bağlı Planet TV ve Uydu Platform AŞ'ye olan Planet Türk, Planet Çocuk, Planet Pembe ve Planet Mutfak kanallarına ortaklık için Sevim Ergun Sefada ile anlaşan Sony Pictures Entertainment , Planet kanallarının %50 ortağı oldu.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen bu ortaklığın ardından Sony Channel Türkiye, 28 Mart 2017 Salı gecesi Türkiye'de resmen yayına başlıyor.

Saat 21.00'de Planet Pembe Kanalı Sony Channel logosuyla yayına başlayacak olan yeni kanalın tanıtımı için de Les Ottomans Otel'de bir gece düzenleniyor.

İş, reklam ve medya dünyasından seçkin isimlerin davetli olduğu gecede, After Party'de Kenan Doğulu sahne alacak.

İletişim Adresleri

http://www.planetler.com/
https://www.facebook.com/sonychannelturkiye/
https://twitter.com/sonychanneltr
http://sonychannelturkiye.com/
https://www.instagram.com/sonychannelturkiye/

Frekans bilgileri icin...
 
Son düzenleme: