Neler yeni

siteye giris problemi var duyurulur

emirtalha

New member
Üye
Kaptan 4 saat tir siteye giris problemi yasiyorum eger benim icin ozel bir durum yoksa (ip engellenmisi) gibi sitede sorun var

erdinç

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşlar bu sorun PAZAR 21:00 dan sonra oldu Menfur Eylem sonrası muhtemelen kısıtlamalardan etkileniyoruz.(moderatörlerimizin sayesinde bir nebze sıkıntı gitti PSİPHON KURDUM ) https://psiphon.ca/tr/index.html pc için olanını indirin.
bu sıkıntı bendede var DOST_6080 teşekkürederim PSİPHON KURDUM sayende ps sanki işlemci deyişmiş gibi

hasan55

Member
Üye
Arkadaşlar siteye giriyorum hangi konuya gireceksem tıklıyorum sol üst köşedeki çark 2veya 2 dakika sonra açıyor yani siteye girince bir proplem yok fakat hangi konuyu açmaya çalışsam durum aynı sebep ne olabilir.

hasan55

Member
Üye
Ben üstteki yazıyı yazdıktan sonra ne hikmetse durum düzeldi Şimdi istediğim yere rahatlıkla girebiliyorum.

redline

Member
Üye
Web sitesi
www.derinlerden.club

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Evet win10 tüm versiyonlarında geçerli .
Not Masa üstüne programı kurunuz bilgisayar açıışında tıklayarak baglanmasını saglayın.(ayarlarda pc ile açıl seçenegi yok)

PSİPHON3

psiphon.ca/tr pc için olanını indirin.

veya

PSİPHON3

Son düzenleme:

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Evet win10 tüm versiyonlarında geçerli .
Not Masa üstüne programı kurunuz bilgisayar açıışında tıklayarak baglanmasını saglayın.(ayarlarda pc ile açıl seçenegi yok)

PSİPHON3

psiphon.ca/tr pc için olanını indirin.

veya

PSİPHON3
Gerçektende harika bir program face girilemiyorken bu program sayesinde ANINDA görüntü.... Teşekkürler Dost.

agurkan

Member
Üye
Bende forum içinde geri tuşu çalışmıyor, başka sitelerde böyle bir durum yok. Herhangi bir konu ile ilgili mesajları okuduktan sonra bir önceki sayfaya, geri gidemiyorum. Her seferinde ana sayfaya gitmek zorunda kalıyorum. Çaresi nedir ?

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Bende forum içinde geri tuşu çalışmıyor, başka sitelerde böyle bir durum yok. Herhangi bir konu ile ilgili mesajları okuduktan sonra bir önceki sayfaya, geri gidemiyorum. Her seferinde ana sayfaya gitmek zorunda kalıyorum. Çaresi nedir ?
Hangi taraciyi kullaniyon Internet xplorer Chrome Mozila Microsoft edga mi ben de Chrome haric diger 2 sin de sorun yok.

Son düzenleme:

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Genel olarak tarayıcılarda sorun olmadığı zaman internet ayarlarına bakmak gerekir ve bunun yanında DNS ve internet ağlarındaki sunucu verilerini test etmek gerekir.
bu konuda biraz sonra verecğim yazılımlarda aşarsınız
iyi forumlar arkadaşlar