Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Showmax frekansını bulamadım.

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Arkadaşlar selamlar.Gece gündüz maç seyrediyorum.Biliyorsunuz bu akşam 2016 Avrupa maçları var.Bu maçları yayınlayanBlomberg,7/24 gibi tv lerin frekanslarını buldum ama Shohmax frekansını bi türlü bulamıyorum.Arkadaşlardan bildiren olursa çok memnun olurum.Hayırlı işler dilerim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar selamlar.Gece gündüz maç seyrediyorum.Biliyorsunuz bu akşam 2016 Avrupa maçları var.Bu maçları yayınlayanBlomberg,7/24 gibi tv lerin frekanslarını buldum ama Shohmax frekansını bi türlü bulamıyorum.Arkadaşlardan bildiren olursa çok memnun olurum.Hayırlı işler dilerim.

Sn.Arkadaşım SHOWMAX kanalı...
1.7*Eutelsat uydusu üzerinden yayın yapmaktadır.
2.Ve kötü haber ne yazikki bu kanal BİSS şifresi ile değil CRYPTOWORKS hemde İRDETO-2 şifreleme sistemleri ile yayın yapmaktadır.

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Showmax youtubedende sifresiz yayin yapmakta ayrica cccam yardimi ile showmax izlene bilmiek tedir bagzi cihazlar emu sistemi ilede acabilmekte

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Showmax youtubedende sifresiz yayin yapmakta ayrica cccam yardimi ile showmax izlene bilmiek tedir bagzi cihazlar emu sistemi ilede acabilmekte

Arkadaşım ŞAKA gibisiniz yani diyecek bir şey bulamıyorum...Aferin size TEBRİKLER ama ŞİFRELERİ yazmayı unutmuşunuz bari onlarıda yazsaydınızya.!!!

Son düzenleme: