Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ses amblemi

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Mrb üstadlar ben next 2000 hd mimi makine kullanıyorum sorun ses veriyosun ses amblemi ekrana çıkıyor amblem ekrandayken kanal atltıyorum amblem ekranda kalıyor exsıtlada kayıb olmuyor bi sonraki yazılımda bu sorunuda ele alırsanız sevinirim tşk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Mrb üstadlar ben next 2000 hd mimi makine kullanıyorum sorun ses veriyosun ses amblemi ekrana çıkıyor amblem ekrandayken kanal atltıyorum amblem ekranda kalıyor exsıtlada kayıb olmuyor bi sonraki yazılımda bu sorunuda ele alırsanız sevinirim tşk

Vallahi artık benim yazacak bir şeyim kalmadı evet böyle bir sorun vardı ama son yazılımda bu sorun ortadan kalkmış.! Şimdi denedim aynı sizin yapmış olduğunuz gibi hemde o kadar üst üste sürekli kanal değişimi yaptım ama böyle bir sorun olmadı.!Bakıyorum forumda sadece 2 kişi sürekli olarak sorun yazıp duruyor.! Hayır aynı cihaz bende var o kadar kullanıcıda var yazılımı bir dünya insan indirmiş mesaj bile yazmayanlar sorun belirtmemişken sürekli olarak iki kişi sorun belirtiyorsa kusura bakmayın bizim artık yapacak bir şeyimiz YOKTUR.! En iyisi verin cihazları aldığınız yere siz sağ biz selamet en iyisi ve hayırlısıda budur zaten...