Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samanyolu TV Yayın Grubu Kanalları Yayınları Kesildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Hocam insanlar birlikte yanyana yürüdükleri yollarda veya iş yaptığı kişileri ancak yaptıkları yanlışlarını görünce farkına varabiliyor.Bunun öncesini görebilmek pek mümkün değildir.

Onlar birbirlerini öyle biliyorlardıki iş PARAYA ve ÇIKARA gelince bir anda birbirlerine düşman olup hepsi birbirini hain ilan etti.! Bana masal okumayın insan beraber iş yaptığı kişiyi tanımazmı.? Aslında daha yazacak o kadar çok şey varki ama bu kadar YETER.... Hala bu ülkede TC. Devletinin KURUCUSU Mustafa Kemal Atatürk ' ün adını söylemeye dili varmayan insanlar var.! Aslında bu konu ile ilgili BURAYA öyle resimler koyarımki bakarken apışıp kalırsınız.Şu hale bakın işine gelmeyen canı sıkılan o yayın bitsin bu yayın bitsin diyenler PKK lI KÖPEKLER le masaya oturulduğunda ve davulla zurnayla karşılandıklarında neden seslerini çıkarmadılar.? Bu ülkenin o zaman BAŞBAKANI olan Recep Bey o zaman demedimi pkk larla görüşen ŞEREFSİZ dir diyen.! Peki o görüşmelere ortaya çıktığında tabii görüştük diyebilecek kadar pişkinlik gösterenler KİMDİ.? Ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.! Siz UYANIK bizler ENAYİ yiz değilmi.? Pişkinliğin bu kadarına pes diyorum...Ülkenin dengelerini bile altüst yaparken BERABER olanlar birbirlerini tanımıyormuş vay be ne ülke ama....Pişkinliğin bu kadarınada pes ayıptır ayıp.!!!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Haydar Ustam ;
gülmek kelimesi hele hele orda kullanabilcegim bir kelime degil olanlar çok farklı boyutta ifade etmeye kelime bulamıyorum.

Tam bir toplum mühendisliği ve bu konuda süperler Dünyanın bir başka ülkesinde olsa bunlar yer yerinden oynar.Ya abim ülke %80 açlık sınırında ortalama gelir 900-2200 Tl ve Ben Stalinin Yolunmuş Tavuğu gibiyim... Stalinin Yolunmuş Tavuğu

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Ben şuna gülerim

1. 90 Yılını devirmiş Cumhuriyet'te dinlisininde, dinsizinde hakkını koruyacak bir yasa yapılamamış (Gülerim)
2. Atatürk ve İnönü dönemlerini ülkenin içinde bulundugu zor şartları düşünmeden eleştirerek onlara kötü gözle bakanlara. (Gülerim)
3. Tek parti dönemini eleştirip o dönemde yapılan adeletsizlikleri dile getirerek iktidara gelenlerin aynısını yapmasına. (Gülerim)
Kardeşim çok mu bir şey istiyoruz! Kim olursa olsun eşit şartlarda mahkeme karşısında olsun. Yarın iktidar olan başka bir zihniyet bende ülkede şunları şunları istemiyorum derse ne olacak?

Sözün özü şu Mazlumlar zalimleşmiş, Zalimler ise mazlumlaşmış. Ne tuhaf !!!

agurkan

0
Üye
14 Şub 2013
158
63
28
Denizli
Bu Türksatın başındaki öküzler her moku biliyorsa 11821H frekansına niye göz yumuyorlar......

Moderatör tarafında düzenlendi:

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,605
57,854
113
izmir çamdibi
polimik olması için mümkün olduğunca siyasi konulara girmiyorum sadece sevdiğim bir ata sözünü paylaşıyorum kim ne anlarsa?
RBzlA1.jpg

qerhagi

0
Üye
10 Ara 2012
66
0
6
Beraber çaldik biz bu yollarda beraber aşirdik biz bu yollarda şimdi parayi bölüşemeyince biz daha müslamaniz diye piru pak olduk.hirisiza hirsiz denir, ulan hepiniz ordaydiniz be çalarken ne devletinden ne müslümanliktan bahsediyorsunuz.hirsizin müslümani, milliyetçisi,solcusu sağcisi olmaz.memlekette şeriat olsaydi,ortalik kolu kesik insanlardan geçilmezdi.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Forum Kuralları 4. maddesi gereğince konu siyasi yazışmalara dönüştüğü için konu kapatılmıştır.!

4-) Üyeler foruma yazacakları mesajlarda siyasi yada politik yazılar, dini istismar edici yazılar , toplum tarafından kabul görmüş dini, örfi değerleri aşağılayıcı yazılar, polemik yaratacak şekilde tahrik edici yazılar ,Kişisel tartışmalar,hakaret ve de ahlak dışı küfürlü yazılar,argo kelimeler kullanmaları Yasaktır.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...