Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000 HD CX 08.11.2016 Tarhli Yazılımı

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Aynen televizyonum Samsung. Son derece abes bir durum. Yazılımı güncelliyorsunuz ancak en çok bilinen TV modellerini desteklemeyecek, konunun olmazsa olmazı görüntü değil mi, görüntü olmadıktan sonra isterseniz özellikleri NASA hazırlasın ne anlamı var!

Peki ya Çözüm? Görüntü olan son bir önceki yazılıma geçmek lazım öyleyse. Admin/moderatörler ya da yardımcı olacak konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

13 10 2016 yazlimi yukleyin HDMI çalışıyor tüm samsung tvlerde

nurullahuzun

New member
Üye
10 Eki 2019
1
0
1
NextStar YE-18000 HD CX 08.11.2016 Tarhli Yazılımı yükledikten sonra oluşan hdmı görüntü alamama sorunu giderilemedimi saedce scart işlem yapıyor hdmı dan bağlayamıyorum cihazzı yardım edermisiniz....bir sürü yazılım denedimolmuyor

dünyalı

0
Üye
31 May 2012
13
5
3
benim cihazımda son yazılım. yüklü.
Next Ralink 5370 wifi aldım.
Ancak Menü-Gereçler menüsünde Wifi ayarları ile ilgili bir satır yok. nasıl ayarlayacağım acaba.

dünyalı

0
Üye
31 May 2012
13
5
3
Uydu alicima wifiyi bagladim ip adreside aldi ama nedense yukledigim m3u listeleri çalışmadı.

Özel bir ayarlı yapmam lazım acaba. Ben sadece kış aylarında çanaktan gelen sinyal azaldığı için wifi ile ulusal kanallari izlemem lazim. Ulusal kanallar hariç başka bir şey aramıyorum

Yardımcı okursaniz secinirim