Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-2000 HD CX V1.754 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Digium

Özel Üye
Özel Üye
22 Kas 2018
36
236
33
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

Ekli dosyalar

• 2018_12_11_v1754_r396_2000HDCX.zip
    7.9 MB · Görüntüleme: 73

bbelek

0
Üye
5 Ara 2011
16
0
1
next ye-2000 hd cx şivreli kanalları açıyormu bilgisi olan arkadaşlar bicevap yazarlarsa sevinirim.

metabesk

0
Üye
23 Eyl 2017
69
13
8
- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
- Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
- Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
- Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
- Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
- Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
- AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
- İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
- Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

1.735 de vod larda surekli donma oluyor telefon uygulamasinda hatta wifi uzerinden problemsiz izlediklerim, ethernetten bile sikintili, bu surumle nasil acaba
1.754 te de aynı problem devam ediyor. Bahsettiğim vodlar benim satın aldığım xpaneldeki vodlar.

Son düzenleme:

Mavi Korsan

0
Üye
29 Ağu 2017
127
23
18
çanakkale
Evet bazı vodlar sorunsuz açarken bazıları 2 sn de bir donuyor. sistemden mi cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama.
dün akşam bu sürümü yükledim. genel anlamda hiçbir sorun göremedim. başarılar dilerim.

metabesk

0
Üye
23 Eyl 2017
69
13
8
Evet bazı vodlar sorunsuz açarken bazıları 2 sn de bir donuyor. sistemden mi cihazdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama.
dün akşam bu sürümü yükledim. genel anlamda hiçbir sorun göremedim. başarılar dilerim.
Ben cihazdan, daha cok yazilimdan oldugunu düşünüyorum, çünkü wifo ile android uygulamada ayni vodlarda problem yok

next2000hdcx

0
Üye
28 Ağu 2018
27
9
3
Cevap için teşekkür ederim. Ben aslında sorumu ifade edememişim. Uydu yerine interneti kastetmiştim. Cevabınızdan sonra dün internet üzerinden yeni yazılım olup olmadığını kontrol ettim ve v1.754'ü gördüm. Güncelle dediğimde ise güncellemeye gerek yok gibi bir uyarı aldım. Halbuki cihazdaki yazılım v1.744. Birkaç defa denememe rağmen yazılımı indiriyor %100'e kadar geliyor sonra gerek yok uyarısı veriyor. Sebebi ne olabilir ben anlamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. Yeniden teşekkür ederim.

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Cevap için teşekkür ederim. Ben aslında sorumu ifade edememişim. Uydu yerine interneti kastetmiştim. Cevabınızdan sonra dün internet üzerinden yeni yazılım olup olmadığını kontrol ettim ve v1.754'ü gördüm. Güncelle dediğimde ise güncellemeye gerek yok gibi bir uyarı aldım. Halbuki cihazdaki yazılım v1.744. Birkaç defa denememe rağmen yazılımı indiriyor %100'e kadar geliyor sonra gerek yok uyarısı veriyor. Sebebi ne olabilir ben anlamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirse sevinirim. Yeniden teşekkür ederim.
SUperonline mi

next2000hdcx

0
Üye
28 Ağu 2018
27
9
3
Yeniden merhabalar. Haftasonu yine bir kaç defa denememe rağmen güncelleme yapamadım. Bu durumla karşılaşanlar var ise bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Powervu calismiyor 2gundur.manuel girip sifreyazma de olmuyor.softcam yuklesek de ise yaramiyor.yeni yazilim nezaman gelecek??

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Konu dagilmasin.machinad nasil oluyor bilmiyorum.onemli sorum hemen yukarida yazili..??!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...