Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE 2000 HD CX kanal şifreleme nasıl yapılır?

whitewolf

New member
Üye
11 Kas 2018
4
1
3
Next YE 2000 HD CX kullanıyorum iptv de yetişkin kanallar kapalı yapmama rağmen kanallar açık kanalları nasıl şifreleyebilirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Üstad bunu denedim ama yine açık kanallar bununla ilgili başka bir ayarda yok cihazda bunun başka bir yolu var mı?

Sevgili kardeşim bende aynı cihazı kullaniyorum. Benim size yazdıgim şekilde bende hiç bir sıkıntı yok.Yetiskin liste açık iken ADULT lar geliyor kapalı iken ise gelmiyor.Yani her şey olması gerektiği gibi sizde neden böyle oluyor gerçekten ilginç...Yada şöyle yazayım eğer ADULT kanallar açık konumda geliyorsa şifre koyamazsiniz.! İp TV konumunda sadece kanallar gelir ve izlenir.! Kapalı iken ise kanalların hiç biri gelmez olay tamamen budur...

whitewolf

New member
Üye
11 Kas 2018
4
1
3
Sevgili kardeşim bende aynı cihazı kullaniyorum. Benim size yazdıgim şekilde bende hiç bir sıkıntı yok.Yetiskin liste açık iken ADULT lar geliyor kapalı iken ise gelmiyor.Yani her şey olması gerektiği gibi sizde neden böyle oluyor gerçekten ilginç...Yada şöyle yazayım eğer ADULT kanallar açık konumda geliyorsa şifre koyamazsiniz.! İp TV konumunda sadece kanallar gelir ve izlenir.! Kapalı iken ise kanalların hiç biri gelmez olay tamamen budur...
Ben de anlamadım normalde dediğiniz gibi olmalı ama olmuyor. benim bu kanallarla işim yok ama spor kanalları en başta bu kanallar en sonda eskaza bir kanal geri gelsem bu kanallara geliyor bu da beni rahatsız ediyor.Cihazı fabrika ayarlarına dönsem bir faydası olur mu acaba?

esscape

0
Üye
15 Haz 2017
21
1
3
Bunun cihazınızla hiç alakası yok. Bu sadece elinizdeki iptv listesinin kategorilere düzgün ayrılmadığından kaynaklanıyor. İptv kanal listesindeyken kategoriler düzgün halde sıralanıyorsa sorun olmaması lazım. Liste düzgünse o zaman yetişkin bölüm kategorisi cihazın tanıyacağı şekilde (xxx gibi) yazılmamıştır. Bununla alakalı forumda bi bölüm vardı bi araştırın