Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Point HD 11.10.2017 Tarihli Yazilimi (V1.09.18660)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kamilabi2006

0
Üye
9 Şub 2015
41
0
6
62
kadıköy
Kac Model Next Point var ?

Bizdeki Receiver lere uymuyor bu son verilen 3 Yazilim

Terzi pantolonu kendine gere mi dikiyor bizleri de dusunsun ....

bende katılıyorum,yazılımı verirken yanınada panzehirini hediye olarak verirseniziyi olur,biz kullanıcılar sizlerin peşinden koşmayalım,aslında buradaki amaç,bu yazılımları veren kişilerin sorumluluk alması,sorun çıkınca bir kişi bile ortalıktan yok oluyor,yapmayın arkadaşlar,ben yaptım olduyla iş çözülmez,lütfen biraz insana saygı iyi akşamlar.

montilla

0
Üye
21 Tem 2013
93
44
18
Tekirdağ
arkadaşlar yeni yazılımı yükleyen varmı yine boot sorunu devam ediyormu bi zahmet yazarmı acaba yazılım hakkında görüşlerini teşekkürler

satkoliknext

0
Üye
19 Ara 2012
17
1
3
Gayet normal çalışıyor yeni yazılımda .boot olmuyor.bisler auta. PowerPoint auta. TamBerg auto.bulsat auta. Hızlı ve seri kanal geçişleri.renkler süper olmuş.next uydu alıcıların içinde en süper uydu alıcısı. Pointin ßasmayın

weathersabri

0
Üye
8 Mar 2015
62
1
8
Gayet normal çalışıyor yeni yazılımda .boot olmuyor.bisler auta. PowerPoint auta. TamBerg auto.bulsat auta. Hızlı ve seri kanal geçişleri.renkler süper olmuş.next uydu alıcıların içinde en süper uydu alıcısı. Pointin ßasmayın

yuklemeyin boot olmuyor diye bişey yok yazilim atmakta herkes tedirgin yazilim veren hangi versiyona uygun açıklamasını yapmıyor. sende sorun yoksa. cihazın seri numarasını eklermisin

jobul32

0
Üye
18 Nis 2012
25
4
3
arkadaşlar yazılımda sıkıntı yok gayet güzel çalışıyor ama türksattaki fox network kanalları ccccam ve gshare acık olduğu zaman kanallar aclmıyor sanırsam gshare 3 ile cccam server de çakışma oluyor bu sorun cozulurse gayet stabil bir yazılım bir dahaki yazılımlarda bu duruma dikkat edilir sorun çözülürse cok güzel stabil yazılım

jobul32

0
Üye
18 Nis 2012
25
4
3
kardeş senın kadar en az bende bu işi yapıyorum boot hatası orjınal yazılımlarındada var nextlerin genelde ama yukarıda yazdığım tek sorun o ondan başka sorun yok cihaza orjınal kurtarma yazılımı attım onda bile boot sorunu cıktı

ViaHussun

0
Üye
12 Nis 2013
10
2
3

Bu yazılımda ABSAT paketi EMU oldu galiba kontrol eder misin?
13 ve 19 dereceki
42800 identli bazı kanalları EMU dan açabilir

Liste eski
Bu listedeki 42800 identli kanalların bazılarını açması lazım

ASTRA 19.2°E

12285 V DVB-S2/8PSK 29700 2/3
AB Moteurs - AB 1 - Animaux HD - Science et Vie
XXL - Trek - Toute l'Histoire - Dorcel
Action HD - Mangas - Polar - Cine FX HD - RTL 9 HD

Hot Bird @ 13° East
11681 H 27500 3/4 DVB-S2/8PSK
TF 1 HD - France 2 HD - France 3 Sat - France 5
M6 HD - D8 - W9 - TMC - NT1
NRJ 12 - LCP - France 4

12692 H 27500 3/4 DVB-S2/8PSK
D17 - Gulli - France Ô - RTL 9 - AB 1
AB Moteurs - Animaux - Chasse & Peche - Ciné FX
Polar - Trek - Toute l'Histoire - AB 3 - Action
Mangas - Science et Vie - Lucky Jack TV - AB 4 - Téva
XXL - Trace Sports

Paketin son haline bakmadım
Yayınlar devam ediyor mu bilmiyorum?
Liste 2015 e ait
Bu yayınlar sadece Atlas cihazlarda EMU da ok di
2 yıldır Atlas cihazlarda EMU dan izleniyor

--------------------

Aynı main kodlu yazılım TIGER T8 HIGH CLASS serisine verildi
v1.09.18660

Üstteki paketler açık
Bu cihazda

image.jpg

Son düzenleme:

ADAR01

0
Üye
1 Eki 2017
7
1
3
Ben denedim sharingle açık sharing yıokken kapalı hala eumuda olduğuna eminmisiniz oyle olsa dvbs kartlarıyla vplugtada açılırdı...Dediğiniz em olayı 2011lerde vardı sonra değişti sistem...

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
absat paketi emuya düştü arkadaşlar çoğu cihazda açıldı bu yazılımda test edin
bu arada bir bilgi paylaşayım bu cihazın son 3 yazılımınıda test ettim
bende hiç bot hatası vermedi bendeki seri nosu 09 ile başlamaktadır
neden seri nosu derseniz bu cihaz üzerinde bayağı çalışmam oldu
bu cihazların sat sharingleri yenilenmektedir 09 ve 19 ile başlayan seri nolarında hata veriyor
12 ile başlayan seri nolu cihazlarda sorun çıkmıyor diye bilgi aldım
yani yazılımlar neden bot atırmıyor bundan olabilir seri nosuyla alakalı olabilir
forum yetkililerinden izin çıkarsa 1 dump yazılımı verecem onu yükledikten sonra son
verilen yazılımları sorunsuz yükleyebilirler

ADAR01

0
Üye
1 Eki 2017
7
1
3
Olumsuz belki doğru softcam olmamasıda açılmamasına neden olabilir son yazılımların tek artısı iptvye epg gelmesi özellikle mbc kanallarında yayın akışı çıkıyor...Birde cccamla ilgili problem hallolsa csat nedeniyle yapılan düzenleden sonra cccamdan alınana paylaşımda takılma oluyor cihaz kaynaklı...

weathersabri

0
Üye
8 Mar 2015
62
1
8
kardeş senın kadar en az bende bu işi yapıyorum boot hatası orjınal yazılımlarındada var nextlerin genelde ama yukarıda yazdığım tek sorun o ondan başka sorun yok cihaza orjınal kurtarma yazılımı attım onda bile boot sorunu cıktı

yanılışın var orjinal yazılımlarda boot hatası yoktur nereden geldiği belli olmayan son dönemdeki yazilimlarda sorun var genel bir yazilim verilmemiş serino belirtilmemis tek tip yazilim uyarsa ne ala uymazsa masraf çıkartır onaylamayan yazılımları yuklemeyin tekrar söylüyorum yuklemeyiiin.....

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...