Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora (V.3023) 21.04.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
Okuyunuz lütfen yazimi;next pandora kesinlikle başarisizdir,dün ufacik ********** rocky nin serverinin actigi kanallari gorunce arkasindan kapattim pandorayi,sanirim en başarisiz server açma pandorada ufacik rocky inanin hayran birakti beni...yazik cok yazik

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
next pandora ıkı gundur şartelınden kapalı,ufacık cıhaz rocky server bakımın dan pandorayı tokatlamıs,pandorada aynı serverle acmayan bir çok kanalı acıyor,acaba bu yazıları okuyan bır next sorumlusu yokmu bır cozum yapmaycaklarmı,o kadar kişi 400-500 arası para verdı ,yazık cok yazık....

BEN1254

0
Üye
23 Nis 2015
28
0
1
120 tl cıhaz 400-500 lıralık pandorayı tokatlamıs,donma yok actıgı kanal sayısı cok fazla,geçişler hızlı takılmasız ama next pandorada bır kanal acıyorsun ozellıkle sky paketı sanıyeler sonra donuyor takılıyor ve hemen hemen her kanalda bu sorun var bazı paketler acmıyor fransız paketı olsun beın sport osc bır cok hd kanallar ama 120 tl cıhaz hepsını sorunsuz takıntısız acıyor,next yetkılelerı bu rezıllıge son verın o kadar kişinin o kadar paraya aldıgı cıhaza bır mudahale edın ...

ahmetkacan

0
Üye
1 Mar 2015
6
1
3
120 tl cıhaz 400-500 lıralık pandorayı tokatlamıs,donma yok actıgı kanal sayısı cok fazla,geçişler hızlı takılmasız ama next pandorada bır kanal acıyorsun ozellıkle sky paketı sanıyeler sonra donuyor takılıyor ve hemen hemen her kanalda bu sorun var bazı paketler acmıyor fransız paketı olsun beın sport osc bır cok hd kanallar ama 120 tl cıhaz hepsını sorunsuz takıntısız acıyor,next yetkılelerı bu rezıllıge son verın o kadar kişinin o kadar paraya aldıgı cıhaza bır mudahale edın ...

ben şahsen ilgi göstereceklerine inanmıyorum daha 3 gün önce amcaoğluna gidip atlantı dıamond marka cihaz aldık pandorayı bırak tokatlamayı süründürür..480 tl haram zıkkım olsun ne diyelim artık..paramız ile rezil olduk bugün yarın sinirden duvarda parçalarım ben bu makineyi,sinyal olayı berbat ötesi rezillik bile yanında halt etmiş rezil ötesi bir cihaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...