Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Tandberg Güncellemesi

larix

0
Üye
30 May 2015
7
0
1
Karbon Üstat bu tandberg nedir pandora için bir yazılım mı yoksa pandoranın farklı bir modeli mi ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Karbon Üstat bu tandberg nedir pandora için bir yazılım mı yoksa pandoranın farklı bir modeli mi ?

Selamlar kardeşim size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım...Tandberg demek yayıncı kuruluşların kullanmakta olduğu bir ŞİFRELEME sistemidir kısaca ETC olarak adlandırılır.Bu verilen dosya ise Türksat uydusundan yayın yapan 12460 Frekans 20800 Symbol H polaritesi ile yayın yapan kanalların izlenmesini yarayan bir yazılımdır...

larix

0
Üye
30 May 2015
7
0
1
Selamlar kardeşim size elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım...Tandberg demek yayıncı kuruluşların kullanmakta olduğu bir ŞİFRELEME sistemidir kısaca ETC olarak adlandırılır.Bu verilen dosya ise Türksat uydusundan yayın yapan 12460 Frekans 20800 Symbol H polaritesi ile yayın yapan kanalların izlenmesini yarayan bir yazılımdır...

Teşekkür ederim üstatım, sagolasın.

nevzatlee

0
Üye
29 Eki 2016
4
3
3
üstad merhaba bu yazılımı yazdığınız şekilde yükledim ama bir türlü bağlanamadım.cihazı yeni kullanıyorum freeshare açıkmı olacak veya nereler açık veya kapalı olacak bilgilendiriseniz sevinirim.teşekkürler..

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana

abi yanlış anlamazsan düzeltme yapayım. ETC'nin Türkçe karşılığı kullandığınınız alıcıda şifreleme sistemini ismi tanıtılmadığı için "Diğer" olarak görüyor. O yüzden ETC çıkıyor İngilizce karşılığı yani.O ETC kısmı uydu alıcısından alıcısına değişir düşüncesibdeyim. Örneğin Trident marka cihazda da Unknkow olarak çıkıyor. Yani Türkçesi bilinmeyen demek.
Sizi rencide etmek ya da başka bi amaçla yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın. ETC kısaltmasının İngilizce karşılığı o olduğu için bilgilendirmem istedim. Uydu alıcı markasına göre değişiyor yani kısaltması.

larix

0
Üye
30 May 2015
7
0
1
Üstatlar teşekkür ederim yazılımı yükledim sorunsuz oldu 6 kanal şifresiz izliyorum . Pandora HD kullanıyorum nasıl yaptığımı anlatayım yapamayan varsa.oncelikle flash bellege winrar li klasoru ekledim cihaza taktım, cihazın arkasından sarterden kapattım standby ddüğmesine reco yazankkadar basılı tuttum, sonra usb ile uupgrade yazılı yerden yazılımı yükledim. Sonra Tp uydu ggüncelleme sinden uydu frekansları ni güncelledi m bu arada tüm kanallar siliniyor sonra çoklu uydu aramadan kanal taraması yaptım bu 6 kkanal şifresiz çıktı hepsi bu kadar.emegi geçen herkese teşekkür ederm

a1_tr

0
Üye
28 Nis 2012
17
0
1
12460 Frekans 20800 Symbol H deki kanallar açıldı. Çok hızlı açılıyor. Teşekkürler

mıheme

0
Üye
10 Kas 2012
4
0
1
Karbon usta bu tandberg güncellemesiyle oscamda cccam çalışmıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz.

ilche

0
Üye
13 Mar 2015
8
0
1
Üstatlar teşekkür ederim yazılımı yükledim sorunsuz oldu 6 kanal şifresiz izliyorum . Pandora HD kullanıyorum nasıl yaptığımı anlatayım yapamayan varsa.oncelikle flash bellege winrar li klasoru ekledim cihaza taktım, cihazın arkasından sarterden kapattım standby ddüğmesine reco yazankkadar basılı tuttum, sonra usb ile uupgrade yazılı yerden yazılımı yükledim. Sonra Tp uydu ggüncelleme sinden uydu frekansları ni güncelledi m bu arada tüm kanallar siliniyor sonra çoklu uydu aramadan kanal taraması yaptım bu 6 kkanal şifresiz çıktı hepsi bu kadar.emegi geçen herkese teşekkür ederm

Selam,

Kullandigin Pandora firmware ve Emon surumlerini soyleyebilir misin?
Sifreli kanallari izlerken donma oluyor mu? (Tanberg disinda actigin sifreli kanal varsa)
Menuden kanal isimlerinin uzerinde asagi-yukari ok tuslariyla dolasirken TV Izle uygulamasi cokuyor mu?

Tesekkurler!