Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora Slim için Faydalı Uygulamalar (Film İzleme,Youtube ve daha fazlası )

sempozyum

0
Üye
2 Mar 2013
1
2
3
Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]
Teşekürler üstad.

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Genel olarak teşekkür etmeyi bilmeyen bir toplum olduğumuz için konuyu bu hale getirdim. Bazı uygulamalar yüzlerce kez indirilmesine rağmen teşekkür eden kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Bu işi insanlara yardım etmek için yapıyorum yoksa tv izlediğim vakit haftada 1 saat bile değildir ancak almış olduğunuz cihazı daha rahat kullanasınız diye kendi yaptıklarımı paylaşıyorum.Cevap yazıldıktan sonra konu açılacaktır.İçerisinde youtube,film izleme vb. gerekli şeyler vardır...
[Gizli içerik]

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
dostlar aylardır eski yazılıma döndürmeye uğraşıyordum ve bugün ilginç bir şekilde eski yazılıma dönmeyi başardım. otomatik güncellemeyi kapattım eğer otomatik güncellemezse buraya tekrar bilgilendirme yapıp yardımcı olucam eğer güncelleme yaparsa da güncelleme yapmaması için bir planım var duruma göre bilgilendirme yapıcam buradan (y)

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
dostlar aylardır eski yazılıma döndürmeye uğraşıyordum ve bugün ilginç bir şekilde eski yazılıma dönmeyi başardım. otomatik güncellemeyi kapattım eğer otomatik güncellemezse buraya tekrar bilgilendirme yapıp yardımcı olucam eğer güncelleme yaparsa da güncelleme yapmaması için bir planım var duruma göre bilgilendirme yapıcam buradan (y)
edit :
cihaz tahmin ettiğim gibi otomatik güncelleme yaptı şimdi planımı deniycem olursa buraya ekleme yaparım (y)

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Arkadaşlar iyi haberlerle geldim cihazı rootlamayı başardım ve şuanda otomatik güncelleme sorununu ayrıca google playdan uygulama sorunu çözülmüş gözüküyor. 1 gün test edip konuya ekleme yapıcam .Pandora Slim geri dönüyor !!!!!
Edit: dostlar galiba cihazda bluetoothda var ancak next özelliği gizlemiş dışarıdan açabiliyoruz özelliği eklenirse yarın bluetooth kullanma da eklenecek.

Son düzenleme:

zizara

New member
Üye
11 Ocak 2019
1
1
3
11 Ocak 2019 Edit : Gelen yorumlarınız için teşekkürler. Google Play'den uygulama indirme ve otomatik güncelleme sorunu %95 ihtimalle çözdüm ve test ediyorum şuanda testten geçerse paylaşıcam.Artık cihazı rootlu bir şekilde kullanabilmemizde ekstramız olucak (y)

[Gizli içerik]
teşekkürler

Yukoka04

New member
Üye
13 Ocak 2019
18
0
1
Teşekkürler kardeşim youtube kullanamıyorum 1 dakika geçiyor ya kapanıyor yada başka bir videoya geçiyor...

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
Teşekkürler kardeşim youtube kullanamıyorum 1 dakika geçiyor ya kapanıyor yada başka bir videoya geçiyor...
Bu maalesef ne verdiğim youtube uygulaması ile alakalı ne de normal youtube ile . Şuan oto yazılım güncellemesi sorununu çözdüm ve 3027 sürümündeyim orjinal youtube uygulamasında da aynı problem var araştırmalarım sürüyor çözüm bulursam eklerim buraya

Yukoka04

New member
Üye
13 Ocak 2019
18
0
1
Youtube den bişey izleyemiyorum bulursan sana zahmet bilgilendir... Neden hemen kapanır youtup anlayamadım 1 veya 2 dakika sonra kapanıyor.

phreaker

Özel Üye
Özel Üye
31 Eki 2018
86
256
53
otomatik güncelleme sorunu çözüldü ancak 1-2 saatte bir tv izlerken sadece 1-2 saniye kararma oluyor ondan sonra tv izlemeye devam ediyorsunuz küçük bir problem ancak bazen rahatsız edici olabiliyor bununla uğraşıyorum . Ancak yine de bu akşam bu sorunlu haliyle paylaşıcam takipte kalın ?

Stereogram

New member
Üye
14 Ocak 2019
1
1
3
11 Ocak 2019 Edit : Gelen yorumlarınız için teşekkürler. Google Play'den uygulama indirme ve otomatik güncelleme sorunu %95 ihtimalle çözdüm ve test ediyorum şuanda testten geçerse paylaşıcam.Artık cihazı rootlu bir şekilde kullanabilmemizde ekstramız olucak (y)

[Gizli içerik]
Tşk