Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Yazılım Yükleme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Pandora HD Yazılım Yükleme

Yazılım Güncelleme
İndirdiğiniz yazılım paketi olan “update.zip” dosyasını USB bellek içerisine kopyalayın.
Not: “update.zip” dosyasını hiçbir şekilde zip’ ten çıkarmayın ve klasör içine koymayın.
USB belleği cihaza yerleştirin ve “Uygulamalar” ana ekranından “Ayarlar” uygulamasını başlatın.

attachment.php

Ayarlar altında “Sistem yükseltme” seçeneği üzerine gelin ve sağ taraftan “USB” belleğinizi seçin. Cihazınız, seçtiğiniz USB bellek içerisinde yazılım paketini bulup güncelleme işlemini onaylamanızı isteyecektir. Onayladığınızda cihaz kapanacak, yazılım güncelleme işlemi başlatılacak ve sonunda yeniden başlatılacaktır.
NOT: Yazılım güncelleme tamamladıktan sonra, cihazınızın açılıp kanal izleme moduna otomatik olarak geçene kadar bekleyin. İlk çalıştırmada tüm sistem uygulamalarının başlatılması biraz zaman alabilir.

attachment.php

attachment.php

Not : İlgili pdf dökümanı görüntüleye bilmeniz için bilgisayarınızda pdf görüntüleme programlarından olması gerekmektedir.

subuo_subuo

0
Üye
8 May 2013
4
0
1
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Arkadaşımızın söylediği gibi saat manuel olarak girilemiyor ve yanlış gösteriyor. Nasıl ayarlanabilir? Yada bir sonraki yazılım güncellemesini mi beklemeliyiz?
İyi çalışmalar dilerim.

Nezih

0
Üye
14 May 2013
1
0
1
Next Pandora HD için güncelleme yazılımı için update.zip nereden indirilebiliyor?

Next Pandora HD için güncelleme yazılımı için update.zip nereden indirilebiliyor?
Her yerde update.zip' in USB belleğe yüklenmesinden sonrası anlatılmış.

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
selamlar arkadaşlar ben bir türlü bu pandorada kanal listesi düzenleyemedim ne taşıma ne favori, bütün anlatılanları yaptım ama taşıma bitiyor kaydediyorum çıkınca aynı yerden devam ediyor bence çok aceleye getirilmiş bir yazılıminş yakında yeni ve sağlam bir yazılım yazarlar yoksa hayal kırklığı olacak

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
bende de aynı sorun vardı fabrika ayarlarına döndürdüm. kanal taşıma sorunum yanında diğer sorunlarım da çözüldü.şu anda makinada herhangi bir sorun görünmüyor

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
fayat.indirdiğin pandora yazılımını zipli şekilde flas bellegine kopyala.daha sonra uydunu arka şalterden kapat.daha sonra şalterden açrken cihazın ön panalindeki güç düğmesine basılı tut.daha sonra cihazın ön panelindeki ekranda reco yazdığında güç düğmesini bırak.daha sonra tv ekranında 3 seçenek çıkacak.1 seçenekteki usb upgrade seçeneğini okeyle işlem tmm.

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
zipli şekilde derken ilk inen dosyayı aç.içindeki uptade klasörünü şifreli şekilde usb kopyala

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
fayat.indirdiğin pandora yazılımını zipli şekilde flas bellegine kopyala.daha sonra uydunu arka şalterden kapat.daha sonra şalterden açrken cihazın ön panalindeki güç düğmesine basılı tut.daha sonra cihazın ön panelindeki ekranda reco yazdığında güç düğmesini bırak.daha sonra tv ekranında 3 seçenek çıkacak.1 seçenekteki usb upgrade seçeneğini okeyle işlem tmm.

teşekkürler theface

ALINTI

g8BarN.jpg

NOT: Resimler için DİGİUM USTAYA Teşekkürler...alıntıda sıralama yapılmıştır.

Son düzenleme:

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
yukarda arkadaslar yazdigi gibi yapiyorum-cihaz reco yaziyor elmi cekib upgrade seciyorum sonra cihaz 0-100 deyil sadece eski 3023 yazlimla aciliyor

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
fayat.emonu next pandora bölümünden indir.zipli dosyayı aç içindeki emon apk.dosyasını usb bellegine at ve yükle.