Neler yeni

Next Pandora HD Yazılım Yükleme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Next Pandora HD Yazılım Yükleme

Yazılım Güncelleme
İndirdiğiniz yazılım paketi olan “update.zip” dosyasını USB bellek içerisine kopyalayın.
Not: “update.zip” dosyasını hiçbir şekilde zip’ ten çıkarmayın ve klasör içine koymayın.
USB belleği cihaza yerleştirin ve “Uygulamalar” ana ekranından “Ayarlar” uygulamasını başlatın.

Ayarlar altında “Sistem yükseltme” seçeneği üzerine gelin ve sağ taraftan “USB” belleğinizi seçin. Cihazınız, seçtiğiniz USB bellek içerisinde yazılım paketini bulup güncelleme işlemini onaylamanızı isteyecektir. Onayladığınızda cihaz kapanacak, yazılım güncelleme işlemi başlatılacak ve sonunda yeniden başlatılacaktır.
NOT: Yazılım güncelleme tamamladıktan sonra, cihazınızın açılıp kanal izleme moduna otomatik olarak geçene kadar bekleyin. İlk çalıştırmada tüm sistem uygulamalarının başlatılması biraz zaman alabilir.

Not : İlgili pdf dökümanı görüntüleye bilmeniz için bilgisayarınızda pdf görüntüleme programlarından olması gerekmektedir.

subuo_subuo

New member
Üye
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Arkadaşımızın söylediği gibi saat manuel olarak girilemiyor ve yanlış gösteriyor. Nasıl ayarlanabilir? Yada bir sonraki yazılım güncellemesini mi beklemeliyiz?
İyi çalışmalar dilerim.

Nezih

New member
Üye
Next Pandora HD için güncelleme yazılımı için update.zip nereden indirilebiliyor?

Next Pandora HD için güncelleme yazılımı için update.zip nereden indirilebiliyor?
Her yerde update.zip' in USB belleğe yüklenmesinden sonrası anlatılmış.

karakaya37

New member
Üye

ibo03bjk

New member
Üye
selamlar arkadaşlar ben bir türlü bu pandorada kanal listesi düzenleyemedim ne taşıma ne favori, bütün anlatılanları yaptım ama taşıma bitiyor kaydediyorum çıkınca aynı yerden devam ediyor bence çok aceleye getirilmiş bir yazılıminş yakında yeni ve sağlam bir yazılım yazarlar yoksa hayal kırklığı olacak

hercai43

Member
Üye
bende de aynı sorun vardı fabrika ayarlarına döndürdüm. kanal taşıma sorunum yanında diğer sorunlarım da çözüldü.şu anda makinada herhangi bir sorun görünmüyor

theface

Member
Üye
fayat.indirdiğin pandora yazılımını zipli şekilde flas bellegine kopyala.daha sonra uydunu arka şalterden kapat.daha sonra şalterden açrken cihazın ön panalindeki güç düğmesine basılı tut.daha sonra cihazın ön panelindeki ekranda reco yazdığında güç düğmesini bırak.daha sonra tv ekranında 3 seçenek çıkacak.1 seçenekteki usb upgrade seçeneğini okeyle işlem tmm.

theface

Member
Üye
zipli şekilde derken ilk inen dosyayı aç.içindeki uptade klasörünü şifreli şekilde usb kopyala

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
fayat.indirdiğin pandora yazılımını zipli şekilde flas bellegine kopyala.daha sonra uydunu arka şalterden kapat.daha sonra şalterden açrken cihazın ön panalindeki güç düğmesine basılı tut.daha sonra cihazın ön panelindeki ekranda reco yazdığında güç düğmesini bırak.daha sonra tv ekranında 3 seçenek çıkacak.1 seçenekteki usb upgrade seçeneğini okeyle işlem tmm.

teşekkürler theface

ALINTI

NOT: Resimler için DİGİUM USTAYA Teşekkürler...alıntıda sıralama yapılmıştır.

Son düzenleme:

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
DOSYA BILGISI Next Pandora HD V.3027 update.zip

Next Pandora HD V.3027 09.04.2016 Tarihli Yazılımı

Dikkat:

Bu yazılım uydu üzerinde bulunmamaktadır.

Yazılım yüklemesi yapıldıktan sonra cihaz Fabrika ayarlarına döndürülmelidir.

Geliştirmeler:

* Yaz saat güncellemesi yapılmıştır.

* Kanal güncellemesi yapılmıştır.

Son düzenleme:

fayat

Member
Üye
yukarda arkadaslar yazdigi gibi yapiyorum-cihaz reco yaziyor elmi cekib upgrade seciyorum sonra cihaz 0-100 deyil sadece eski 3023 yazlimla aciliyor

theface

Member
Üye
fayat.emonu next pandora bölümünden indir.zipli dosyayı aç içindeki emon apk.dosyasını usb bellegine at ve yükle.