Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD V.3027 09.04.2016 Tarihli Yazılımı

a1_tr

0
Üye
28 Nis 2012
17
0
1
Bu yazılımı yükledikten sonra ıptv bölümün de tivibu da dahil ses yükseltilip azaltılamıyor. kumandadan ses komutu almıyor. vod da dahil.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Next Pandora serilerinde İPTV UYGULAMALARINDA GÜNCELLEMEYE GİDİLMİŞTİR.CİHAZIN RESETLENMESİ SONRASI GÜNCEL YAZILIM OTOMATİK OLARAK YÜKLENMEKTEDİR.
İPTV UYGULAMASINDA ;
İPTV KULLANICI M3U DOSYA YÜKLEME
XTREAM AYARLARI
XIPTV AYARLARI YAPILANDIRMASI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
PANDORA KULLANICILARININ DİKKATİNE
[/B]

Yeni yazılım güzel olmuş,bir arkadaşımızın cihazına yükledim.Pandora market bölümünde:tivibu,Vod,Digitürk Play,Xbc,UYdu/tp güncelleme,facebook,iptv hepsi iyi.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Bu yazılımı yükledikten sonra ıptv bölümün de tivibu da dahil ses yükseltilip azaltılamıyor. kumandadan ses komutu almıyor. vod da dahil.

İptv ve Vod bölümünü şimdi denedim sorun yok,kumanda üzerindeki vol+vol-tuşlarından ses yükseltilip açılıyor.
Fabrika ayarlarına döndüğünüzde yeni yazılımı kendisi otomatik yüklüyor.

larix

0
Üye
30 May 2015
7
0
1
benim pandorada direkt 1 numaralı tuşa basınca sesi tamamen kısıyor tekrar basınca bazen normale dönüyor klavyede 1 numaraya basmak işkence oluyor sizlerdede böyle sorun varmı 3027 sürümü yüledim yine aynı hatayı veriyor yarrdııııımmmmm lütfen

Aynı olay bende de oluyor 1 tuşuna basınca sesi otomatik kısıyor, buna bir çözüm bulunsun artık, 3024 sürüm yazılımı yüklü youtube de şuan çalışmıyor, 3027 de böyle sıkıntı devam ediyor mu acaba ? ayrıca uydu güncellemesi yapınca tüm kanallar siliniyor bunun yerine sadece sinyal gidenleri silse ve yeni gelen kanallar eklense daha iyi olur..

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Slm arkadaşlar,Bir de Pandora'nın android işletim sistemi düşük galiba bazı yüklemelerde!... (Ayriştırmada Sorun Var Diyor Bunu Çözebilmiş Değilim)...Bu düzeltilebilirmi acaba' teşekkürler saygilar.

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
next pandora

Next Pondoraya yeni düzgün çalışan bir yazılım çıkmayacakmı acaba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Next Pondoraya yeni düzgün çalışan bir yazılım çıkmayacakmı acaba

Sevgili kardeşim yazılım istekleri konusunda AŞAĞIDAKİ irtibat kanalları ile NEXT firmasına ulaşıp ilk elden isteklerinizi bildirmeniz menfaatleriniz icabıdır.Maalesef bu site sadece kullanıcılara destek amacı ile yine aynı şekilde kullanıcıların yardımcı olmaları sayesinde işlemektedir.Yani buraya yazılan ne yazikki burada kalmaktadır.Size nacizane tavsiyem direkt olarak firma ile irtibata geçip sorunlarınızı iletin böylesi sizler için daha elzemdir...

+90 (216) 592 98 00

mail [email protected]

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
next pandora yazılım

slm arkadaşlar next pandoranın düzgün bir yazılımı yok malesef sürekli tv izleme durduruldu şu anda yanıt vermiyor gibi sorunları var next firmasına mail attım yeni bir yazılım için sizde benim gibi düşünüyorsanız sizde bildirirseniz bizi ciddiye alırlar iletişim bilgilarini yazdım teşekürler.

+90 (216) 592 98 00
mail [email protected]

mohikan24

0
Üye
15 Haz 2012
4
0
1
Son 3027 yazılımını yükledim pandora wifi aktif olmuyor kutucuga tık atmıyor böyle bir sorunla karşılaşan varmı,

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
Next Pandora HD V.3027 yazılım ve Android 4.0.3 İşletim Sistemi ile artık Youtube Uygulaması Bende çalışmıyor. Android Yazımı güncellenemediği için artık bazı uygulamalar çalışmamaya başlıyor. Ömrü tamamlanmak üzere.

muhyatu

0
Üye
6 Eyl 2016
8
2
3
Next pandora Slim cihazı uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim..Cihazımda 06.04.2016 tarihli 3027 yazılımı yüklü ve android 4.0.3 yüklü...Bu cihazı nasıl yükseltebiliriz.. Hiçbir eklenti doğru dürüst çalışmıyor.İPTV izlenmiyor.Google playden indirdiğimiz eklentiler çalışmıyor. Epey bir günceleme lazım...Günceleme yap dediğim zamanda OTOMATİK günceleme KAPALI aktif olmuyor. Sadece uydu yayınlarını izleyebiliyorum..Bu cihaz için 4001 yazılı var diyorlar...Varsa yada bu cihazı nasıl tekrar aktif hale getirebilirz yadımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum... ben bulamadım... Ayrıca iptv listesi hazırladığımda bir türlü yükleyemedim...belleği görmüyor. Ne yaptımsa iPTV de yükleyemedi

28 Şub 2018
18
133
28
Next pandora Slim cihazı uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim..Cihazımda 06.04.2016 tarihli 3027 yazılımı yüklü ve android 4.0.3 yüklü...Bu cihazı nasıl yükseltebiliriz.. Hiçbir eklenti doğru dürüst çalışmıyor.İPTV izlenmiyor.Google playden indirdiğimiz eklentiler çalışmıyor. Epey bir günceleme lazım...Günceleme yap dediğim zamanda OTOMATİK günceleme KAPALI aktif olmuyor. Sadece uydu yayınlarını izleyebiliyorum..Bu cihaz için 4001 yazılı var diyorlar...Varsa yada bu cihazı nasıl tekrar aktif hale getirebilirz yadımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum... ben bulamadım... Ayrıca iptv listesi hazırladığımda bir türlü yükleyemedim...belleği görmüyor. Ne yaptımsa iPTV de yükleyemedi
tel yaz