Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Süper Mause Kumanda Kullanım Kılavuzu

sebo

0
Üye
20 Nis 2013
12
0
1
kumanda ile ses açma da sorun yok ses kısmada sıkıntı var ses kısma yapmıyor fabrika ayarlarına yüklediysem de olmadı

salman003

0
Üye
27 Eyl 2013
22
0
1
evet akıllı kumandada cok sorun oluyor bır harfe basınca defalarca aynı seyı yazıyor yanı cok kotu bır kumanda kullaanoıslı degıl

onur-1984

0
Üye
21 Kas 2013
5
0
1
akıllı kumanda sıkıntılı arkadaşlar.Diğer kumandadan kullandığımda hiçbir problem olmuyor,ses açıp kıstığımda takılı kalmıyor.Şimdi everest wireless kumanda alacağım, biraz araştırdım henüz bu makina ile başka bir kumanda alıp deneyen yok. Yarın vatan computerdan alıyorum, deneyimlerimi yazacağım.

http://www.vatanbilgisayar.com/klav...-with-touchpad/productdetails.aspx?I_ID=56537

http://www.vatanbilgisayar.com/Klav...eless-keyboard/productdetails.aspx?I_ID=56633

onur-1984

0
Üye
21 Kas 2013
5
0
1
Arkadaşlar, logitech marka wireless touchpad'li klavyeyi aldım.Pandora ile uyum sağlıyor.Fakat tam uyumlu diyemeyiz.Pandoranın yazılımının biraz daha geliştirilmesi gerek.Klavyeyi yukarıda bahsettiğim gibi yeni aldım ve aldığım gibi hemen pandoraya taktım.En çok merak ettiğim konu tv izlerken menüye nasıl gireceğimdi, kısa yol tuşları hepsini bize sağlamış.Klavyeden kanal değiştirebiliyorsunuz,ses açıp kısabiliyorsunuz,müzik dinlerken ve video izlerken ileri-geri-pause yapabiliyorsunuz ve internette iken çok rahat yazı yazabiliyorsunuz.Touchpad de çok büyük kullanma kolaylığı sağlıyor.Fakat tek problem düğmelerdeki ikinci karekterleri kullanmak istediğinizde, tuşun üzerindekinden çok farklı bir karekter çıkması.Örneğin facebook'a girmek istedim, benim mail adresimde alt çizgi mevcut, alt çizgiyi yapmak için shift+çizgi tuşuna bastığımda altçizgi değil de hiç alakası olmayan + işareti çıkıyor.
Daha sonra pandoraya toz konduramadığım için acaba klavyede mi bir sorun var diye düşünmye başladım.Klavyeyi aldım hemen gittim bilgisayara bağladım ve test ettim.Tüm tuşlar ve tüm ikinci karekterler tam olması gerektiği gibi çalışıyor.Anladım ki toz konduramadığım Pandoranın daha 10 fırın ekmek yemesi lazım.Yazılımı biraz daha geliştirmeleri gerekiyor.
Cihazla birlikte verilen fly kumanda sıkıntılı, harfler takılı kalıyor.Logitech klavyede bu şekilde bir sıkıntı hiç yaşamadım.

a1_tr

0
Üye
28 Nis 2012
17
0
1
bu kamada çok pahalı bilgisayarınızın uzakdan kumanda algılama ucunu pandoraya takın maus ile kontrol başlıyor klavyeye çok para ödemeye gerek yok

maverick366

0
Üye
21 Ocak 2017
1
0
1
İzmir
Merhabalar,
Ben de Logitech touchpad li klavye ile kullanıyorum Pandoramı. Hiç kumanda kullanmadan Logitech ile menüye nasıl giriliyor? Ben de denedim ama doğru kombinasyonu bulamadım sanırım :)