Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Serileri Tavşan (+18) Uygulaması Güncel Apk Dosyası

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
1.mesajdaki sürümü USB ile güncelleme yaptıysanız daha sonra uygulamayı çalıştırdığınızda güncel yeni sürüm var uyarısı alırsınız ve Tavşan uygulaması 3.3 sürümüne güncellenir ve videolar açılır şimdi kontrol ettim sorun yok.(Muadil yazılımlarda çalışmaz,sadece orijinal yazılımlarda çalışır)

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
1.mesajdaki sürümü USB ile güncelleme yaptıysanız daha sonra uygulamayı çalıştırdığınızda güncel yeni sürüm var uyarısı alırsınız ve Tavşan uygulaması 3.3 sürümüne güncellenir ve videolar açılır şimdi kontrol ettim sorun yok.(Muadil yazılımlarda çalışmaz,sadece orijinal yazılımlarda çalışır)

sayın karbon ustam tavşanı buradan yükledim yükseltme yaptı ama " maalesef tevşan durdu " hatası verdi,ne yapmam lazım. Bir de orjinal yazılım diyorsun onu ve eski yazılımları nereden bulabiliriz.
Teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
sayın karbon ustam tavşanı buradan yükledim yükseltme yaptı ama " maalesef tevşan durdu " hatası verdi,ne yapmam lazım. Bir de orjinal yazılım diyorsun onu ve eski yazılımları nereden bulabiliriz.
Teşekkürler

Selamlar ;

ilk önce buradan http://www.next.web.tr/konular/5374-Next-Pandora-V3023-21042015-Tarihli-Yazilimi.html cihazınıza V.3023 orjinal yazılımını yükleyin,zaten kısa süre sonra internet bağlantınız var ise cihaz kendini V.3024 yazılımına güncelleyecektir, daha sonra 1.mesajdaki tavşan uygulamasını yükleyin ve güncelleyin uygulama çalışacaktır.

Kolay gelsin.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Ama zaten bu yazılım enson 3023 yüklü güncelledi 3024 oldu yine de tavşanı açmıyor " maalesef tavşan durdu" diyor

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yazılım yükledikten sonra 1 mesajdaki apkyı kurmuş muydunuz ? bende çalışıyor sorun yok, önce 1.mesajdaki apk kurulacak daha sonra bu apk cihaz üzerinden güncellenecek.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Yazılım yükledikten sonra 1 mesajdaki apkyı kurmuş muydunuz ? bende çalışıyor sorun yok, önce 1.mesajdaki apk kurulacak daha sonra bu apk cihaz üzerinden güncellenecek.
yazılımı yeniden yüklemedim zaten 3023 yüklü idi güncelledi 3024 yüklü. ama tavşanın 1. mesajdaki apk sini yükledim."tavşan maalesef durdu " diyor.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
3023 Yazılımını tekrar yüklememe gerek var mı ? zaten yüklü. tekrar yüklersem format atar ve diğerlerini (emon,ıptv,vb) de tekrar kurmak gerekir.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
3023 Yazılımını tekrar yüklememe gerek var mı ? zaten yüklü. tekrar yüklersem format atar ve diğerlerini (emon,ıptv,vb) de tekrar kurmak gerekir.

Normalde Next firmasının dışında bir yazılım yüklemediyseniz cihazınıza şu an ki mevcut hali ile açılması gerekir, 1 mesajdaki apkyı yükledikten sonra bir üst sürüme tavşan uygulaması otomatik güncelledi mi ? ayarlardan şu an hangi sürümde bir kontrol edebilir misiniz ? tavşan apk 3.3 sürümü aktif olarak çalışmaktadır.

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
Normalde Next firmasının dışında bir yazılım yüklemediyseniz cihazınıza şu an ki mevcut hali ile açılması gerekir, 1 mesajdaki apkyı yükledikten sonra bir üst sürüme tavşan uygulaması otomatik güncelledi mi ? ayarlardan şu an hangi sürümde bir kontrol edebilir misiniz ? tavşan apk 3.3 sürümü aktif olarak çalışmaktadır.

evet bende de aynen bunlar yüklü ama açmıyor.yeniden format mı atacağım yani

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Yazılımı 3023 buradan http://www.**********.com/Next-Pandora-HD.html http://nextservis.com/indir.php?id=1674 indirdim, tavşanı da http://www.next.web.tr/konular/5820...-Tavsan-18-Uygulamasi-Guncel-Apk-Dosyasi.html senin verdiğin yerden indirdim kurdumyani makinaya format attım ama yine aynı tavşan durdu hatası veriyor, peki senin makina da pandora mı açıyor diyorsun.?

Evet tabi ki Ppandora.. ilk çıkan modeli, SLIM modeli değil

Diğer internet uygulamaları çalışıyor mu ? uygulamalarda tavşan versiyonu kaç olarak görünüyor ?

mhaluksen

0
Üye
28 Ağu 2013
108
19
18
58
Usa
diğer uygulamalar çalışıyor, tavşanı buradan yükledim, versiyon kontrolünü nereden yapacağım. tavşanı yüklüyor şifre 0000 giriyorum kanal listesi açıyor,ama listeden birine tıkladığımda " maalesef tavşan durdu " hatası veriyor.
Öğleyin baktım (uygulamalar-kaldırma) yazılım 3023 , tavşan da 3-4 yazıyordu.

Son düzenleme: