Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD için Emu uygulaması.(Emon apk.) Güncel Sürüm

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
Birde machine 3D de tv de ekranı ikiye bölüp iki farklı maçı izlemek mümkün mü ? bu mümkünse ses çıkışı nasıl oluyor acaba ?

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
sonunda Bende cihazı aldım,machine 3d almaya karar vermiştim next bayisi pandorayı önerdi gerçekten güzel cihaz ama internet olmayınca hiç önemi olmuyor, yalnız sıkıntı kanal zaplarken sürekli takılıyor 2-3 dakka sürüyor bazen birde küçük kumanda da bir harfe basınca sürekli o harfi yazıyor acaba bunların çözümü var mı ? cihaz neden donup kalıyor ve nasıl çözeriz ? ayrıca büyük kumanda çok hantal ve çok iyi algılamıyor..

redcodx

0
Üye
22 Ağu 2013
13
1
3
Bu Emon uygulamasi benide cildirtiyor! Bazi kanallarda takir takir calisiyor ama bazi hd kanallarda durmadan takiliyor durmadan takiliyor sinir ediyor insani! Bu uygulamanin derhal cccam 2.3 ve uzerine yukseltilmesi lazim dandik ******* shine da tek takilma yok ayni kanallarda! tek sorun yok!

salman003

0
Üye
27 Eyl 2013
22
0
1
yenı pandora aldı ne yazılım yuklenıyor ne emon nasıl bır cıhaz anlamadım ne yapmamız lazım kıme danısacagız

redcodx

0
Üye
22 Ağu 2013
13
1
3
Emon hala guncellenmedi takilmalar had safhada ulen gol oluyor donuyor adam kizi öpuyor donuyor :) film basliyor kanal bilmemkimde adam ates ediyor sonra hastenede goruyoruz yuh diyoruz artik takilmalara reklamda takiliyor programda aciliyor cihaza bayildim super ama yazilimlar GUNCELLENMELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

csknfrt

0
Üye
2 Eki 2013
4
0
1
Merkezi sistem kullanıyorum sadece turksat uydumuz var bu emon'u yükledim internetimde var çalışırmı yabancı kanallar?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Merkezi sistem kullanıyorum sadece turksat uydumuz var bu emon'u yükledim internetimde var çalışırmı yabancı kanallar?

Türksat'ta Biss şifreli yayınlar dışında emon ile açılan ekstra kanal yok, freeshare ile Hotbird uydusunda bir çok kanal açılıyor.

csknfrt

0
Üye
2 Eki 2013
4
0
1
Türksat'ta Biss şifreli yayınlar dışında emon ile açılan ekstra kanal yok, freeshare ile Hotbird uydusunda bir çok kanal açılıyor.

Anladığım kadarıyla hotbird çanağına ihtiyacım yok , internetim olması lazım ve bütün hotbird kanallarını açamıyorum. Emon menüsünden Freeshare aktif seçeneğini ve otomatik bağlan seçeneğini işaretledim. Bunun dışında yapmam gereken bir şey var mı? Bu aşamadan sonra freeshare de açık olan bir kanalı izlemek için yapmam gereken nedir? Herhangi bir uygulamaya girmem gerekiyor mu?

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
Anladığım kadarıyla hotbird çanağına ihtiyacım yok , internetim olması lazım ve bütün hotbird kanallarını açamıyorum. Emon menüsünden Freeshare aktif seçeneğini ve otomatik bağlan seçeneğini işaretledim. Bunun dışında yapmam gereken bir şey var mı? Bu aşamadan sonra freeshare de açık olan bir kanalı izlemek için yapmam gereken nedir? Herhangi bir uygulamaya girmem gerekiyor mu?

FreeShare Hotbird uydusunda işe yarıyor. Zaten söylemiş sizede yanlış alamışsınız. Hotbird uydusu yoksa yok.

goss07

0
Üye
5 Şub 2015
15
0
1
@karbon

Marhaba
Ucan update emon with cccam v 2.3.0 for reslove
Csat with viaccess 4 and seca with cccam server.
In emon u have cccam v 2.1.4 old

Son düzenleme: