Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD için Emu uygulaması.(Emon apk.) Güncel Sürüm

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Pandora için YENİ Emu uygulaması. (14.08.2013) 1. Mesaja Eklenmiştir.
Uyarı:
- 06.08.2014 (300C) ve üzeri yazılımlarla uyumludur.
- Uygulamayı yükledikten sonra cihazı arka şalterden kapatıp açın.

rasimnext

0
Üye
13 Ağu 2013
21
0
1
evet yükledim alınan dosyayı zipten çıkar esas yazılım onun içinde bu yazılımda sorun biss ler açlışmıyor sanırım bir de alt yazı olayında sorun var şimdilik gördüğüm altyazılar çalışmıyor

okan61

0
Üye
18 Ağu 2013
3
0
1
Ben cihazı yeni aldım.emon un çalışıp çalıışmadığını nasıl anlarım yardımcı olabilecek arkadaş varmı.

erdem60

0
Üye
3 Ağu 2013
4
0
1
Emon uygulamasını yüklemem gerekir mi?

Akadaşlar selamlar. Bende Pandora var. Bu emon uygulaması nedir. ne işe yarar. yüklemem gerekirmi gerekmez mi ? yüklesem ne gibi avantajlarım olur. yorumlarınızı bekliyorum. ayrıca cihazdan daha fazla yararlanmam için başka neler yükleyebilirim . google store den istediğim oyunu da yükleyebilirmiyim. teşekkürler herkese.. saygılar...

Son düzenleme:

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
O kadar kişi bakmış bir yorum bile yok ya . hayret valla! ha bir de şu var. o kadar kişi emon uygulamasını yüklüyor. ne olduğunu bilmeden ne işe yradığını bilmeden mi yüklüyor. sözün bittiği yer olsa gerek.

usta son yazilimi yukle emon uygulamasinda yukle emon cccam newcem server kullanmaya emuyla acilan kanalarin acilmasina cihazin kayit yapmasina ve internette elle girmeye gerek kalmadan key gunceliye bilirsin internete bagliysa freeshareyi aktif edip hotbirt uydusundan her turlu icerikli bazi kanallari acmaya yarar cihazda olmasi gereken en önemli programdir bence google playdan uyumlu istedigin herseyi yukliye bilirsin kolay gelsin kafana takilan birsey varsa cevaplariz iyi gunler

erdem60

0
Üye
3 Ağu 2013
4
0
1
cevabın için çok teşekkürler. ayrıca gs tv yi de izlemek istiyorum ve bazı Azeri kanalları da. ama şifreli kanal diyor.bunun için bu emon uygulaması yeterli olurmu yoksa piyasada kart satılıyormuş onumu almam gerekir illa. yoksa bildiğiniz başka bir yöntem varmı .saygılar...

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
cevabın için çok teşekkürler. ayrıca gs tv yi de izlemek istiyorum ve bazı Azeri kanalları da. ama şifreli kanal diyor.bunun için bu emon uygulaması yeterli olurmu yoksa piyasada kart satılıyormuş onumu almam gerekir illa. yoksa bildiğiniz başka bir yöntem varmı .saygılar...

azeri kanallari kendi uydusuna tasindi turksat uydusunun yanina bir lnb ekleterek izleye bilirsininz emon ve biss uygulamasiyla bu kanallari izleye bilirsiniz gs tv sifrelimi bilmiyorum bende yok fb tv var ben izliyorum internet ve hotbirt canaginiz varsa freeshareyi emon uygulamasinin icinden aktif edip spor kanallarini izleyebilirsinz cihazinizin kanal taramasini yenilerseniz azeri kanallarin olmadigini gorebilirsiniz yada server alabilirsiniz bu komuda mach 1 ustaya pm atin size gerekli bilgiyi verecektir.

babuk1

0
Üye
12 Ağu 2012
4
0
1
iyi günler arkadaşlar,
yeni aldığım pandora nın emon uygulamasına geldiğimde ''ayarların etkin olması için cihazı yenide başlatın'' uyarısı vardı.Bir kaç defa yaniden başlatmama rağmen,uyarı değişmedi.Ben de emon u kaldırdım ve 1.1 sürümünü yeniden yükledim.
Hala aynı sorun devam ediyor.
Yardımlarınız için teşekkürler

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
iyi günler arkadaşlar,
yeni aldığım pandora nın emon uygulamasına geldiğimde ''ayarların etkin olması için cihazı yenide başlatın'' uyarısı vardı.Bir kaç defa yaniden başlatmama rağmen,uyarı değişmedi.Ben de emon u kaldırdım ve 1.1 sürümünü yeniden yükledim.
Hala aynı sorun devam ediyor.
Yardımlarınız için teşekkürler

buyuk bir ihtimal cihazdaki yazilim eski once cihaza son cikan 14.08.2013 tarihli son yazilimi yukleyin sonrada emon 1.1 sorun kalmaz eski yazilimla emon 1.1 uyumsuz kolay gelsin

babuk1

0
Üye
12 Ağu 2012
4
0
1
Mehmet05 kardeş,
14.08.2013 yazılımı yükledim.Emon sorunu halloldu.Yazılımı yükledikten sonra,
cihaz uzaktan kumanda ile kapanıyor fakat tekrar açılmıyor.Bu konuda da yardımcı olursan teşekkür ederim.
Size de kolay gelsin

babuk1

0
Üye
12 Ağu 2012
4
0
1
Next servisinin önerisi doğrultusunda,cihazı fabrika ayarlarına alıp,06.08 tarihli yazılımı yükleyince
sorun çözüldü.
Cihaz stabil.Önerilerinize ve cevaplarınıza teşekkür ederim.
Kolay gelsin

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
İyi günler arkadaşlar bende pandora yada machine 3d arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi acaba ? birde uydudan otomatik güncelleme yapıyor mu ve şifreli kanalları otomatik şifrelerini kırabiliyor mu ? Bilen arkadaşlar karbon, mach1 yada anlayan başka arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
İyi günler arkadaşlar bende pandora yada machine 3d arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi acaba ? birde uydudan otomatik güncelleme yapıyor mu ve şifreli kanalları otomatik şifrelerini kırabiliyor mu ? Bilen arkadaşlar karbon, mach1 yada anlayan başka arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler

Uydu cihazı almak istiyorsan machine 3d, internete Android ile bağlanmak istiyorsan pandora diyor arkadaşlar. Machina 3d'nin uydudan güncelleme yaptığını bilmiyorumda Pandora Uydudan güncelleme istermin diye sorup güncelliyor.Burada **** kırılabilir denmez tabiki. şimdilik