Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD CCcam ve IP Tv listesi yükleme

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
malesef ama düzelteceklerden ses seda yok çok problemli bi cihaz

kendi ip tv programi iyi degil google playden ip tv yazin mavi logolu ip tv programini kurun sonra vplayer kurun vplayer arm v7 kodek programinda kurun ip tv listenize gelin kurdugunuz ip tv programiyla acin hem butun ip tv formatlarni destekler goruntu boyutunu vplayerden istediginiz gibi ayarlarsiniz ben hem pandorada hemde androidli cep tel kullaniyorum kolay gelsin.

senat

0
Üye
25 Ağu 2013
4
0
1
pandora cccam sorunu

mrb arkadaslar ben yeni aldim bu makineyi bir cok ozelligi iyi
yanliz cccam calismiyor yada 5 dk yayin anca geliyor
newcamd da sorun yok gayet stabil aciliyor server ile kaynakli degil
enson yazilim ve emon yukledim fabrika ayarlarina geldim yeniden yukledim yine ayni
bunun bir ayar yada prio gibi bir dalaveresi varmi
saygilar tsk

frost35

0
Machina3D VIPClup
2 Eyl 2013
3
0
1
iP TV YARDIM

Merhaba,

Pandora cihazımı yeni aldım. Forumda yayınlanan ip tv adreslerini txt dosyası olarak cihaza bir türlü atamıyorum. Usb den yükle diyorum dosya yok diyor her seferinde.

USB disk tamamen boşmu olmalı ?

txt dosyasının isminin önemi varmı ?

USB disk hangi formatta olmalı fat32 mi NTFS mi ?

Her seferinde dosya yok hatası almaktan sıkıldım... Yapan arkadaşlar nasıl yaptı anlatabilir mi ? Yada cihazımdamı sorun var ?

frost35

0
Machina3D VIPClup
2 Eyl 2013
3
0
1
Arkadaşlar bu ip tv txt dosyasını nasıl yüklücez cihazın kendi ip tv programına ? Her seferinde dosya yok diyor ? Yardımcı olurmusunuz ?

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
usb nin boş olması gerekmez.yalnız ip tv m3u uzantılı olmalıdır.ip tv linklerinin yazılı olduğu not defterini aç. farklı kaydet de kodlama UTF-8 i seç kayıt türü tüm dosyalar yap dosya adı ip tv.m3u yaz kaydet.daha sonra oluşan dosyayı usb ye kaydet .pandora ip tv ye ekle usb den

frost35

0
Machina3D VIPClup
2 Eyl 2013
3
0
1
Teşekkürler fakat pandorayı verip yerine machina 3D almaya karar verdim

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
usb nin boş olması gerekmez.yalnız ip tv m3u uzantılı olmalıdır.ip tv linklerinin yazılı olduğu not defterini aç. farklı kaydet de kodlama UTF-8 i seç kayıt türü tüm dosyalar yap dosya adı ip tv.m3u yaz kaydet.daha sonra oluşan dosyayı usb ye kaydet .pandora ip tv ye ekle usb den

10 numara bilgi verdin uyguladım işe yarıyor beynine sağlık teşekkürler :)

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
Hocam trt spor un web tv de PTT 1.lig maçları oluyor onları internetten yayınlıyorlar,trt spora ait 4 tane kanal görünüyor hangisini gireceğiz ve bunu elle girebiliyor muyuz acaba ? kanallar aşağıdaki gibidir.

398. TRT SPOR = rtmp://strm-i.glb.pr.medianova.tv/trtspor4/trtspor4
399. TRT SPOR = rtmp://strm-i.glb.pr.medianova.tv:1935/trtspor4/trtspor4
400. TRT SPOR = rtmp://trt-i.mncdn.com/trtspor4/trtspor4
401. TRT SPOR = rtmp://mn-l.mncdn.com/trtspor4/trtspor4
402. TRT SPOR = http://trtspor-i.mncdn.com/trtspor4/smil:trtspor4.smil/playlist.m3u8

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
Anlamadığım Karbon arkadaşımız ip tv .txt uzantılı olacak demiş ama bir çok arkadaş da .m3u uzantılı çalışıyor demiş hangisi doğrudur ? Ayrıca trtspor web tv de PTT 1.lig maçları oluyor Ip tv adresini nasıl bulabiliriz ?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,010
12,242
113
ALMANYA
Anlamadığım Karbon arkadaşımız ip tv .txt uzantılı olacak demiş ama bir çok arkadaş da .m3u uzantılı çalışıyor demiş hangisi doğrudur ? Ayrıca trtspor web tv de PTT 1.lig maçları oluyor Ip tv adresini nasıl bulabiliriz ?

IPtv.txt uzantili da oluyor m3u uzantili da oluyor.

aglotakyuz

0
Üye
23 Eyl 2013
1
0
1
IPTV sorunu

Arkadaşlar Pandora yi yeni aldım. IPTV uygulamasını elle adres girerek çalıştiriyorum. ama usb den yükle dediğimde "maalesef Pandora IPTV durdu" şeklindebir hata aalıyorum. Bu nasıl çözülür. Teşekkürler.

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
izmirli bu sayfaya girdiğin menünün bir üst satırında emon var oradan yükleyebilirsin saygılar
ip tv ye ggelince bende usb den yükleyemedim sanırım text dosyasını rarlamakmı gerekıyor deneyıp bılgı paylaşırım, klavye ile çift kumanda kullanarak adres girme işini başardım normal kumandadan yazı saırında ok basınca altta görsel klavye geliyor işaretleri ve rakamları görsel klavye normal kumandadan harfleride pandoranın klavye kumandasından girdim baya uğraştım ama böylesi bana daha kolay geldi iyi çalışmalar arkadaşlar...

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
ne txt nede m3u dosyalarını pandoranın ip tv si bulmuyor görmüyor. yukardakı arkadasın verdıgı ip tv ve v player dosyalarını ve codeklerını yukledım m3u dosyasını görüyor ama ip tv programı sağlıklı çalışmıyor , simdilik pandoranın kendi ip tv sine elle yüklemeye devam.. iyi çalışmalar arkadaşlar

jackhal

0
Üye
25 Mar 2013
4
0
1
örnek 2 satır veriyorum arkadaşlar not defterinizi açınız yapıştırın sarırları isim olarak no t defterinin ismini büyük harflerle IPTV olarak kayıt ediniz usb belleğinize kopyalayıp pandoradan menü uygulamalar ip tv ye geliniz usb belleği takınız kumandadan yeşil tşa basarak satırlarınızı pandoroya gönderiniz işlem tamam dır sinema 1,http://94.23.176.92:8081/xn

sinema 2,http://94.23.176.92:8080/first

Kazuma

0
Üye
11 Eki 2013
2
0
1
Cccam listesini usb ile yuklemek için herhangi bir güncelleme gelmeyecekmi acaba ?
Böyle kumandadan eklemek işkence oluyor