Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD CCcam ve IP Tv listesi yükleme

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
sonunda kendim yaptım diyen arkadaş ,nasıl yaptığını anlatırmısın

oncelikle markete ( iptv yazin mavilogolu iptv programi var onu cihaza kurun vplayer var markette kodekleriyle beraber vplayeride kurun )sonra sampiyon ustanin 3d makina icin verdigi iptv listesini indirin rar programiyla acin( m3u dosyasini ) usb atin cihaza takin usb cihazin icindeki android data kilasorune kopyalayin kopyaladiginiz dosyanin ustune okeyleyin size cihaz hangi programla aciyim diye sorcak yuklediginiz iptv programini okeyleyin ve kanallar isimleriyle birlikte gorceksin bir sefer yapmaniz yeterli bundan sonra direk menuden iptv. programini acip kullana bilirsiniz yazinca uzungibi geldi ama yapmasi sadece iki dakika cok basit kolay gelsin.

Son düzenleme:

SADOO

0
Üye
9 May 2013
5
0
1
mehmet kardeş ben işlerden fazla anlamıyorum ıptv yükleme konusunda yardımcı olurmusun geniş kapsamlı

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
mehmet kardeş ben işlerden fazla anlamıyorum ıptv yükleme konusunda yardımcı olurmusun geniş kapsamlı

usta yukarda anlattigim sekilde sirayla yaparsani olur neyi anliyamadiniz takildiniz yeri soyleyin yardim etmeye calisiyim bende cep telefonundan giriyorum ancak bukadar yardimci ola biliyorum (önemli olan cihazdaki (google play marketten soyledigim programlari yukle ) kolay gelsin.

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
bu emon dosyasındaki ccam sürümü 2 1 4 bunu 2 3 0 a nasıl yükseltilir güncelleme dosyası yada ccam 2 3 0 yüklü bir emon yazılımı mevcut mu

kral07

0
Üye
27 Haz 2013
14
0
1
next pandora

slm ben next pandora aldım ama ip tv kanal listesi yok olan arkadaşlar bana yollarmısınız rica edsem

by_sempatix

0
Üye
29 Tem 2013
3
0
1
kolay gelisn pandora aldm ama kendi iptv isine kanal yükleyemiyorum
dosya yok hatası alıyorum
.txt formatında
elle girdim kanalı açtı

elipson

0
Üye
20 Haz 2013
10
0
1
arkadaşlar ip tv listesini .txt ye çeviremedim. zengin metin olarak farklı kaydettiğimde uzantı .rtf oluyor.
txt uzantılı ıp tv listesi gönderen olursa çok sevinirim. TEŞEKKÜRLER

ahmetmx

0
Üye
24 Ocak 2013
3
0
1
araçlar - klasör seneklerıne gir. görünümde bilinen dosya uzantılarını gizle secenegını kaldır. ozaman txt yazısını elle verebılırsın

ufk2000

0
Üye
2 May 2013
11
0
1
arkadaşlar bu cihaz da iptv izleyen varmı allah aşkına kanal bulunamadı hatası veriyorsürekli ama free yayın açılıyor mx player yuklu codecleri yuklu başka ne yuklememiz lazım kafayı yıyecem calışmıyor iptv yi simple tv de izliyorum

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
arkadaşlar bu cihaz da iptv izleyen varmı allah aşkına kanal bulunamadı hatası veriyorsürekli ama free yayın açılıyor mx player yuklu codecleri yuklu başka ne yuklememiz lazım kafayı yıyecem calışmıyor iptv yi simple tv de izliyorum

usta google playa ip tv yaz mavi logolu iptv yazan programi cihaza kur ip tvlistesini usb at dosya yoneticisinden usb ip tv listesine tikla ip tv programiyla ac de orda seceneklerden dosya hangi formatsa ustune tikla butun kanallar gelcek usb cihazada kobyalayip ip tv listesinide ayni sekilde kullana bilirsin ben hem ceptelefonunda hemde pandorada kullaniyor guzel program tavsiye ederim pandoranin kendi ip tv programini bende calistiradim bu yontemle sorunumu cozdum

kral07

0
Üye
27 Haz 2013
14
0
1
next pandora iptv çalışmıyor iptv txt dosyalarını okumuyor dosya yok diyor bunu yapan

next pandora iptv çalışmıyor iptv txt dosyalarını okumuyor dosya yok diyor bunu yapan varsa bana yardım edebilirmisiniz rica edsem

mbaros

0
Üye
15 Ara 2012
7
0
1
PANDORA iptv de görüntü sorunu

arkadaşlar merhaba
son ç.ıkan yazılım yüklü pandora cihazımda iptv de kanal açtığımda ekran yarım çıkıyor sol ve sağdan siyah bant var görüntü formatı 16:9 başka receiver ve pc de herşey normalken pandorada bu sorun var