Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next pandora bilgisayardan pandoraya bağlanmak

rasimnext

0
Üye
13 Ağu 2013
21
0
1
öncelikle ağ paylaşımını ayarlardan açıyoruz ..arkasından bilgisayardan ip no sunu //192.168.x.x olarak çarpılar ip si ne ise sonra kullanıcı adı ve şifresini yazıyoruz administrator şifreyi kendiniz belirleyin uydu alıcısın dan sonra bağlanmış oluyoruz .bundan sonra bilgisayardan istediğiniz dosyayı usb ye kablosuz yollayabilirsiniz.

zerko

0
Üye
9 May 2013
10
0
1
trabzon
ftp server proğramını indir google play"dan aktif et sana ip adresini verecek tamamını yazacaksın şöyle: pc"den belgelerimi aç kitaplıklar belgeler yazan yere sol tıkla cihazdan aldığın ip adresini yaz enter bukadar artık ne istiyorsan yapabilirsin .

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8
ftp server proğramını indir google play"dan aktif et sana ip adresini verecek tamamını yazacaksın şöyle: pc"den belgelerimi aç kitaplıklar belgeler yazan yere sol tıkla cihazdan aldığın ip adresini yaz enter bukadar artık ne istiyorsan yapabilirsin .

dosttum daha açık yazarsan daha iyi olur tam anlaşılmıyor ftp server googleplay storeden mi indiriyoruz pandoraya sonra aktif et demişsin neyi aktif ediyoruz ? birde belgelerimi aç kitaplık demişsin bende pc windows xp kurulu dediğin yerde kitaplık gözükmüyor ? windows 7 demi var belgelerimi aç kitaplıklar belgeler yardımçı olursan sevinirim...

machfavorites

0
Üye
12 Kas 2011
35
2
8

bu işlermleri yaptıktan sonra bilgisayar üzerinden pandoradaki uydu kanallarımı izyebilirmiyim ? bu mümkünmüdür...

mazbib

0
Üye
28 Ağu 2012
16
0
1
arkadaslar bir zahmet bilgisayardan pandoraya nasil baglana bilirim daha guzel aciklamasi olan paylassin resimli yada guzel detayli anlatim lutfen

redcodx

0
Üye
22 Ağu 2013
13
1
3
Arkadaslar pc de birsey yapmanizia gerek yok direk bilgisayarim icerisinde goruyor pandorayi sadece cuhazinizi duzgun yapilandirin router a sorunsuz baglansin!

mazbib

0
Üye
28 Ağu 2012
16
0
1
ustam tamamda nasil oluyor
anlatsana nasil pc mde gorunuyor
anlamadim resimli yada videolu anlatim yokmu

serhan1

0