Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix punto plus şifreli kanal açma

selami43

0
Üye
19 Şub 2016
2
0
1
arkadaşlar çok uğraştım aradım taradım şu şifreli kanalları nasıl açacağımı bulamadım,bu alette sanırım emu aktifleştirme diye bir şey yok direk bııs numarası girebiliyoruz ancak onunda güncel olanını bulmak neredeyse imkansız,menü+7788 de yapsanız 8888 de yapsanız açılan bir yer bulamadım bu konuya merak duyan bilen arkadaşlar en azından 2-3 tane belgesel kanalı açmamda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
arkadaşlar çok uğraştım aradım taradım şu şifreli kanalları nasıl açacağımı bulamadım,bu alette sanırım emu aktifleştirme diye bir şey yok direk bııs numarası girebiliyoruz ancak onunda güncel olanını bulmak neredeyse imkansız,menü+7788 de yapsanız 8888 de yapsanız açılan bir yer bulamadım bu konuya merak duyan bilen arkadaşlar en azından 2-3 tane belgesel kanalı açmamda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

burda cevabı var bu modelde sadece biss desteği var açılan pencere falan yok kısayol tuşu ile girebiliyorsun sadece yeni yazılımla emü desteği eklendi dendi ama hangi model plusmı diğerimi bakma imkanımda olmadı

selami43

0
Üye
19 Şub 2016
2
0
1
kadir hocam sizin yazınızıda okumuştum yoruldum araştırmaktan artık ne yapalım böyle seyrederim bende teşekkürler cevap için