Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımları.( MAVİ MENÜLÜ )

Ukikosoves

0
Üye
28 Eyl 2012
7
0
1
İSTANBUL
Değerli mach1 Administrator Kardeşim!
Öncelikle düşüncem basit düşünce yapısı olamaz bu bir,bir top uğruna ip tv iisteme bariz belli adamlar bize 100 lerce kanalı free vermdiler verdilerse nerede bu iki,nex &next star firmasının yani Yüksel Elektrotekniğin parolası"İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN NEXT&NEXT STAR"yani vizyonumuz bu diyor adamlar en iyisini biz yaparız diyorlar.Madem bu piyasada idddialılar bizde müşteri olarak makinda en iyi şeyleri istemek hakkımızdır diye düşündük,müşteri her zaman haklıdır bu üç,bunun için ben niye utanayım kimseye küfür etmedim sadece türk markası olan çok sevdiğim bir firmanın daha iyi şeyler üretmesini istediğimden nacizane eleştirimi dile getirdim utanılacak bir şey söylemedim yalan söylemedim üretilen mal meydanda kuyllanmaya çalışıyoruz işte bu dört,bu kafayla bir şey olmaz diye asıl siz hakaret etmeye çalışıyorsunuz ki özür dilemelisiniz bu beş!!!!
Unutmayın Sevgili mach 1 Kardeşim!Ben Emekli Okul Müdürüyüm!Kiminle nasıl konuşulur nasıl yazışılır iyi bilirim,bu işi 25 yıl yaptım.Araştırmadan kimseye bir şey demem,sizin yaşınız kadar tecrübelerim var elektroniğe meraklıyım,sizin bildiklerinizin yarısını bilsem bilgisayarda bu makinaları eminim uçururum.Herşey meraktır.Merak olmadan hiçbir şey olmaz.Birde birbirimizin eleştirilerine kulak vermesek ,saygı göstermez isek en iyiye nasıl ulaşacağız?Merak etmeyin bu kafalarla çok güzel şeyler icat edilecektir....Yeterki birbirimizi anlayalım ve eleştirilerimizi rahatça yapıp birbirimize saygı gösterelim....Başarlarınızın devamını diler..Sevgi ve selamlarımı sunarım...Allah' a Emanet Olunuz!!!

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Ukikosoves tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değerli Karbon Arkadaşım!Next Minix HD Pembe makinalar için İP TV yazılımları ne zaman verilecek ondan haber bekliyoruz.Asi takdirde bu next minixler hiçbir işe yaramıyor.Boşuna verdik onca parayı İlk çıktığında kablo kirliliği nedeniyle büyük sevinçle almıştım Beko bayiine özel getirtmiştim.300 TL ye mal oldu bana.Yazık oldu parama boşa gitti.Ne bileyim bir işe yaramayacağını...Keşke ******** HD yada Vu Duo alsaydım.CEBİT Fuarında gördüm arkasında Koreliler var makina konuşuyor be kardeşim.Yok yok makinada.Bizde Next Arge nin keyfi gelecek diye çok bekleriz daha.....

Şu yazını bir daha okumanı tavsiye ederim :)

Ukikosoves

0
Üye
28 Eyl 2012
7
0
1
İSTANBUL
mach1
Administrator Kardeşim!Anlaşılan mesajımdan rahatsız olmuşsunuz.Mesajımda sizi rencide edecek hiçbir şey yok.Sadece gerçekleri dile getirdim.Ama doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.Sizi rahatsız ettim belkide babanız yaşındayım buna rağmen sizden özür dilerim.Forumdan da üyeliğimi siliyorum.Sizi bir daha rahatsız etmem.Kendi çözümümü kendim bulurum merak etmeyin...Size güvenmiştim ...Neyse önemli değil...Başarılarınızın devamını dilerim...Hoşçakalın....

mehmet1964

0
Üye
9 Ara 2012
8
0
1
slm arkadaşlar ben 10 senedir nexttin her markasını kullandım şimdi de nextminix mavi hd cihaz aldım cok memnunum yayınlarıda cok güzel gösteriyor tek sıkıntım motor ayarlarını yapamıyorum.tek sıkntı o ayrıca mach 1 hocama saygılar sunuyorum sen olduğun sürece iptv de gelir yeni yazılımlarda.

devrancibran

0
Üye
8 Ara 2012
20
0
1
next minix black için yani yazılım ne zaman çıkacak sd yayınları berbat verdiğimiz paraya yazık hakımızı helal etmeyiz sonra

SaNCaKTaR

0
Üye
8 Şub 2013
14
0
1
Next Minix HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Yazılımlarıdır.

Yazılım Notları :

Not : Minix HD PEMBE ve MAVİ Cihazlar içindir.
Minix HD Black Cihaza YÜKLEMEYİNİZ !!!
Black serisi için cihazın kendi bölümüne bakınız

Karbon kusura bakma benim minix çöktü bundan bir önceki yazılımı bulamadım yardımcı olursan çok makbüle geçer hemde millet de benim gibi yararlanmış olur şimdiden Teşekkür ederim .

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Karbon kusura bakma benim minix çöktü bundan bir önceki yazılımı bulamadım yardımcı olursan çok makbüle geçer hemde millet de benim gibi yararlanmış olur şimdiden Teşekkür ederim .

verdiğim linkte de yazdım tekrar burada da yazayım,

buradaki işlemleri uygulayınız..
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=2685

Eğer cihazınızda siyah menülü yazılım varsa linkteki editörü kullanınız..
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=2785