Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Punto Plus 23.12.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Minix HD Punto Plus 23.12.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_PuntoPlus_23122015.zip
    3.6 MB · Görüntüleme: 98

ferzan77

0
Üye
26 Ara 2015
4
0
1
Merhabalar. Yazılımı dün yükledim. Fakat sorunlar var. Şifreli kanallarda ve kanal araması yaparken kilitlenme sorunu var. Özellikle Hotbird'deki Mezzo kanalında (11623 v 27500) yapıyor bunu. Fisten çekip tekrar açmadan düzelmiyor. Actiktan sonra da usb bellegi okumuyor. 26 Kasım ve 14 Aralık'daki yazılımlarda da aynı sorun var. Ayrica alette gozle gorulur bir yavaslama soz konusu. Kanaldan kanala gecerken yavas ve menuleri acarken de yavas. İlgilenirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

HLT

0
Üye
21 Eki 2015
9
1
3
Yazılım Uyduya'da gönderilmiş...
Güncelleme Frekansı ile yazılımı yükleyebilirsiniz...

ferzan77

0
Üye
26 Ara 2015
4
0
1
Yazılımı zaten uydudan indirdim.hemde 3 kere. ama yine de aynı sorunları yaşıyorum. aleti düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Fabrika çıkış yazılımına döndürmeye çalıştım ama onu da kabul etmedi ve hata verdi.yok mudur bir çözümü? Ne yapmalıyım?

Massaka

0
Üye
20 Ara 2015
1
0
1
Yazılımı zaten uydudan indirdim.hemde 3 kere. ama yine de aynı sorunları yaşıyorum. aleti düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Fabrika çıkış yazılımına döndürmeye çalıştım ama onu da kabul etmedi ve hata verdi.yok mudur bir çözümü? Ne yapmalıyım?

nextservis.com/indir.php?id=1682 fabrika yazılımını buradan indirirseniz hata almadan kurabilirsiniz.

mpl

0
Özel Üye
6 Ağu 2012
176
17
18

Nasıl yani cihaz fabrika ayarlarına dönmüyormu..!

ferzan77

0
Üye
26 Ara 2015
4
0
1
sağolun. ama sorunumu çözmedi maalesef. fabrika yazılımına döndürüp ardından yeni yazılımı yükledim. yine aynı sorunu yaptı. emu ile açılan şifreli kanallarda (mezzo, srg swiss gibi) alet kilitleniyor. hatta usb belleği bile okumakta zorlanıyor. bir türlü olduramadım. recovery yazılımı bile işe yaramadı. yeni yazılımı bir türlü kabul etmiyor alet.

Son düzenleme:

ferzan77

0
Üye
26 Ara 2015
4
0
1
fabrika ayarlarına değil. fabrika çıkış yazılımına dönmüyordu. ama üstteki mesajda arkadaş fabrika yazılımının linkini vermiş. indirdim. ardından yeni yazılımı kurdum. fakat alet emu ile açılan şifreli kanallarda kilitlenmeye devam ediyor. recovery yazılımı ile kurtarma da yaptım. ama alet yeni yazılımı bir türlü kabul etmedi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...