Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix hd 2000 Internet machina Astra da sy kanallari çok donuyor

salman.d

0
Üye
19 Eki 2015
9
0
1
Merhaba
Astra da sky kanalları çok donuyor buna bir çözüm yolu yok mu
Bende tango + vardı oda başlangıç ta hep donuyordu ama ona yenı bir yazılım çıktı ondan sonra düzeldi buna bir çözüm bulunması gerek.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba
Astra da sky kanalları çok donuyor buna bir çözüm yolu yok mu
Bende tango + vardı oda başlangıç ta hep donuyordu ama ona yenı bir yazılım çıktı ondan sonra düzeldi buna bir çözüm bulunması gerek.

Arkadaşım elbette çözümü var bulursunuz bir sağlam Ccam server donmasız olarak izlersiniz...Aklıma gelmişken bunun yazılımla falan alakası yoktur adı üzerinde FREE-SERVER ne ne kadar izlenebiliyorsa olayıdır...

bgezer35

0
Üye
5 Tem 2012
53
0
6
Uydu cihazlarinin yakininda bazen telsiz telefon bulundugu zaman sinyal kayiplari yasadim belki sizinde ayni sorunuuz vardir.

--------------------

Benim basima gelmisti

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yukarıda belirttiğim gibi tango + da hiç donma yok bunda niye donuyor

Çünkü heriki cihazın serverleri FARKLIDIR da ondan.! Şöyle düşünün her iki cihazı karşılaştırın bakın bakalım her iki cihazın yapabildikleri nelerdir ona göre karar verin.Dediğim gibi yapacak maalesef herhangi bir şey ne yazikki yok ÜCRETLİ bir server almaktan başka...

Uydu cihazlarinin yakininda bazen telsiz telefon bulundugu zaman sinyal kayiplari yasadim belki sizinde ayni sorunuuz vardir.

--------------------

Benim basima gelmisti

ASTRA-19* uydusunda telsiz telefon ile etkilenecek herhangi bir TP yoktur,sizin deyiminizle kırılmaların nedeni FREE-SERVER dir...

Astra 28 sky donmuyor ordan bakın

Yardımcı olmak arzunuzu anlıyorum ve saygıda duyuyorum ama durum ne yazikki sizin yazdığınız kadar basit değildir.! Siz tamamen farklı yazmışsınız ASTRA 19* de ALMAN kanalları varken 28* de ise İNGİLİZ kanalları vardır,yani yayınlar tamamen FARKLIDIR.Ayrıca belirtmek isterimki 28*uydunun kapsama alanı çok ZORDUR.Türkiye'nin BATI sından 19* 60 lık çanakla bile alınabilirken 28* için en az 2 Metrelik çanak lazımdır.Ondada SINIRDA zaten alınabilen bir kaç TP dışında bir şey yoktur haa illede ben bu uyduyu izleyeceğim derseniz o zaman 5 Metrelik bir çanak lazımdır.