Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.624 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feritunal

New member
Üye
18 Ocak 2019
11
5
3
@fezaa
Hocam benim bahsettiklerim sorun değil zaten, bana göre eksiklik. Yazilimin sorunlari tabii ki düzeltilir ama benim icin eksik olarak tanimladiklarim ise yapilmaz. Çünkü bana göre eksiklik, herkese göre eksiklik değil.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
evt next macına 3d yi daha gelişmiş olarak yapa bilirler ama malesef mesela 4k / 3d / dört tüner daha güzel bi yazılımlada gele bilir ama birazcık zor bence ama next hep iyiye gitmiştir bizi her an şaşırta bilir yanicikk

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Efendim şaşırmak dedinizde gerçekten şaşırıyoruz ...(Dört adet farklı model next cihazı olan ve hala kullanan bir Tüketici olarak yazıyorum)
Bir zamanlar Amiral Gemisi vardı nextin eskiler hemen Amiral gemisini anında söyler O gemimize ne oldu 1 ay içinde üç tane yazılım gelirdi(İyileştirme degil) bizler yeni yazılım gelmiş diyerek testleri dahi anında yüklerdik hatırlarsınız şimdi testleri dahi arıyoruz geçen hafta içi kendi sayfasına girdim ne cihaz katoloğu var ne resimli anlatım ne yazılımlar bir çok modelde son yazılım başlıgında Türksat kanal listesi güncel tpler güncel bazılarında ilave youtube vs
velhasıl şu anki paraya dayalı zor günlerde çogu işletme üretimlerinde basite ve ucuz cihaza yöneliyor .özür dileyerek yazımımda düzeltme yapayım basit ucuz dedim bilerek FTA cihaza agırlık veriliyor ha tek pencereden bakınca doğru dertsiz cihaz sorunsuz cihaz yazılım destegi senede bi Radyo fonu veya menü skini bittii al kumandayı eline tgs aç (zaten zorunlu üretilen cihazlarda mecburi) Arama bitti ohhh şifresiz Hd (Hd gibi yayınlarda var mp4 sıkıştırma ilede hadi o başka mevzuu) Sd kanallar hazır otur seyret ne ala (Neymiş powervu yok kart yok şifre yok ıptv server yok sorun yok dert yok hani bi halk efsanesi vardır eski bi milli egitim bakanı demişki derler Okullar olmasaydı siz benim neyle bakanlık yaptığımı görürdünüz demişya işte öyle bişey.
Bu arada bi küçük tavsiye uydu cihazınıza ait en iyi dediğiniz yazılımın yedegini bi yere kaydedin Gün gelir lazım olur.
Sevgi saygıyla

Geçmişi Silerek Gelecegini belirleyemezsin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
:) Tarafım taraftar degilim .
Uydu yayını türkiyede yok iken farlı markalarda uydu cihazım vardı hotbırt ile 13-16 derecelerdeki yayınları izliyordum .Daha sonra Trksat 1B ile başladık Türkçe kanallara (HBB) bu günlere geldik.
Next minix hd Pempe ve Blu ile bu kervana katıldım daha sonra machina 3 d aldım iki sene sonrada 2000 hd aldım ve kullanıyorum hepsinide .Bugün ilk iki cihazımın genel anlamda desteği yok 5 yılı geçti machina 3 d nerdeyse dört yılı geçti 2000 hd internet machina ise iki yılı geçti.
Bir cihazın ömrünü ne yapacağını nelerin çalıştırılabileceğini tecrübeyle öğrendim ögreniyorumda.
İsa Musa meselesine gelince ne isadan yanayım ne musadan iyi olanı takdir eder destek olurum kötüyüde eleştiririm.Ben tüketiciyim azda olsa hakkımı savunuyorum bunun içinde illaki taraf olmaya gerek yok Ülkemizde körü körüne taraftarlık var e nede olsa illaki taraf olacağız.Taraf oluncada zorunan iyi diyecegiz hatayı görmezden geleceğiz susacağız işte ozaman ideal taraftar olacağız.Yok efendim kalsın almayayım.
Emeği geçenlere teşekkürümü ederim varsa hatasınıda eleştirim .
En iyiye ulaşamıyorsam iyisi olsun derim .
Sevgi saygıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...