Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.442) 21.06.2013 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next Machina 3D (V4.442) 21.06.2013 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları
- Son izlenen kanallar listesi eklendi. (Menü > Ayarlar > Menü Görünüm Ayarları > Recall List)
- 4PIP fonksiyonu düzenlendi. (Aynı TPdeki 4 kanal otomatik açılır.)
- Youtube ekran görüntülerinde düzenlemeler yapıldı.
- Kanal bilgi barı animasyonu menüden kapatılabilir.
- Teletext hızı ve görselliği düzenlendi.
- TXT+ bölümünde Teletext ve Altyazı algılaması ile ilgili düzenleme yapıldı.
- Multimedya oynatıcıda Türkçe karakterler düzeltildi.
- Multimedya dosyalarında DTS ile ilgili iyileştirmeler yapıldı.
- Free TV bilgi barında Türkçe karakterler düzeltildi.
- Free TV Codeclerinde düzenleme yapıldı.
- Free TV Filtreleri optimize edildi.
- Dosya bölümünde klasörler düzeltildi.
- PVR Kayıtta Türkçe tercümede düzeltmeler yapıldı.
- PVR Kayıt dosyalarını Tarihe göre dizme eklendi.

Planlananlar:
- Digiturk MDU5 LNB desteği eklenecek.
- Multimedya oynatıcıda altyazı dosyaları kodlaması ile ilgili çalışma yapılıyor.
- TP ekleyip arama ile ilgili kısayollar üzerinde çalışma yapılıyor.
- Görev Zamanlayıcı ile ilgili düzenlemeler yapılıyor.
@doktor'a teşekkürler.

Yazılım cihaz menüsünden ulaşabileceğiniz "İnternet Destek" menüsünden güncellenebilir, manuel güncellemek isteyenler aşağıdaki linkten yazılımı indirerek güncelleyebilirler.

İNDİR

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
başta doktor ustam ve siz olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürler... Hürmetler. Tam alacaktım uyduyu ama bitmiş, ne süper satışı oluyor...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Emeginize saglik hocam ust kose 1080 p yapildiginda cizgi olusumu devam ediyor
Kanal 7 haberturk. Astar hustler. Kolay gelsin

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Son izlenen kanallar listesi eklendi. (Menü > Ayarlar > Menü Görünüm Ayarları > Recall List) ama elektrık kesılınce başa dönuyo tekrar açmak ıcap edıyo bılgınıze

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Emeginize saglik hocam ust kose 1080 p yapildiginda cizgi olusumu devam ediyor
Kanal 7 haberturk. Astar hustler. Kolay gelsin

Şu an dediğiniz kanallara bakıyorum (Kanal 7 - Habertürk ) 1080p ile bir sıkıntı göremedim, Tv ayarlarınızı yada bağlantılarınızı bir kontrol edin isterseniz. cihazda herhangi bir sorun görünmüyor..

yasargullu

0
Üye
22 Ara 2011
27
4
3
AFYONKARAHİSAR
Biz Next kullanıcılarına daha iyi Yazılım ve kullanım kolaylığını sunan Doktor ve tüm emeği geçenlere TEŞEKKÜR eder başarılarının devamını dilerim. Allah sislere zihin açıklığı versin.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Şu an dediğiniz kanallara bakıyorum (kanal 7 - habertürk ) 1080p ile bir sıkıntı göremedim, tv ayarlarınızı yada bağlantılarınızı bir kontrol edin isterseniz. Cihazda herhangi bir sorun görünmüyor..

hocam sony samsung 3 tv de ayni problem var 1080 İ yapildiginda duzelİyor bİrde İzledİgİmİz kanal lİstesİ cİhaz kapatilip acildiginda menuden yenİden aciyoruz kolay gelsİn

sinanali

0
Üye
30 Ara 2012
29
1
3
Yeni yazılımda 4pip otomatik kanal açma güzel olmuş. Gittikçe daha kullanışlı oluyor cihaz. Kayıt izlemek için girdiğimiz menüye arama fonksiyonu konursa iyi olur. Bir de benim bir önceki yazılım ile çalışmayı bırakan usb çoklayıcım maalesef hala çalışmıyor.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
sayın : doktor ha birde şu sesi yapsanız valla bir yüksek bir kısık cıkıyo acaba benim uydudamı bir sorun varr acabaki habi ilgilenirseniz minnettar kalcağımm televizyon elci ondamı varki yoksa daha önceki nextdapcıs 2000 süper plus acaba onda yoktu ki böyle bir sorun acaba bu uydudamı var habi ilgilenirseniz minnettar kalcam valla şimdiden çok çok tşk ederim haberinnizi bekliyceğim ??????????

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
sessss lütfen sessss

hocam : sesde bir sorun var bunu hallade bilirmiyizzz kanallar arası geciş de bir kısık bir yüksek cıkıyo bunu ben daha önce dile getirmiştim fakat bir cevap alamadım bende daha önce next2000dpcıs var onu takıyom onda olmuyo ama bunda bu olay var acaba oraya yazılımda bir kanal tüm ses sistemi konamazmı pulus serilerinde vardı bu bir düzelirse uydu mükemmel olcak valla görüntüsü şahane sahi ben memnun kaldım özellikleride sevindim heralde benden başka ses söyleyen yok ya farkında değiller yada benim cihazdamı bir sorun varkiiii?????? ilgilenirseniz sevineceğim saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...